Reklama

Horoskop na 25 sierpnia. Co wydarzy się w czwartek?

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się w czwartek? Na co mogą liczyć Barany czy Panny? Dla kogo układ planet będzie pomyślny? Sprawdźcie!

  • Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała astrolożka Monika

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - BARAN

Baran nie będzie mógł dzisiaj pozwolić sobie ani na niedopilnowanie obowiązków służbowych, ani na zwolnienie tempa. Wszystko będzie bardzo ważne i pilne.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - BYK

Dzisiaj, Byku, po długich staraniach dojdziesz do porozumienia z osobą, na której ci bardzo zależy. Jednak niektóre problemy zawodowe mogą potrwać jeszcze do środy. 

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Nie ustawaj, Bliźniaku, w poszukiwaniach, jeżeli bardzo ci zależy na znalezieniu nowej pracy. Właśnie w drugiej połowie tygodnia, czyli dziś, możesz trafić na interesującą ofertę. 

Reklama

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - RAK

Nie ustępuj partnerowi, jeżeli jesteś pewien, że to ty masz rację, ale licz się dzisiaj z rozmowami, które nie będą miały końca, i do niczego nie doprowadzą.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r.  -LEW

Twoje, Lwie, relacje ze współpracownikami mogą być dzisiaj bardzo nieciekawe, nerwowe i stresujące; staraj się więc przemilczeć, nie dolewać oliwy do ognia. 

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - PANNA

Czwartek nie będzie dobry, by zaczynać nowy projekt. Nie śpiesz się, przemyśl jeszcze raz tę decyzję... Za chwilę weekend, niewiele zdążysz zrobić.

Sprawdź także: Wielki horoskop na 2022 rok

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - WAGA

Możesz spotkać się dziś, Wago, z ciekawą ofertą pracy - duże i stałe dochody, ale i tzw. nienormowany czas pracy. Licz się więc z pracą w weekendy i dni wolne.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - SKORPION

Nie zmarnuj dzisiaj okazji bliższego poznania kogoś z trygonu ognia, kto czuje i myśli tak samo jak ty. Czy zrodzi się z tego uczucie? Gwiazdy mówią, że warto próbować.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - STRZELEC

Na prawdziwe uczucie Strzelce-single będą musiały jeszcze trochę zaczekać, ale wcale nie tak długo... Za chwilę weekend, a układ planet jest dla ciebie korzystny.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

Koziorożec powinien się dziś skoncentrować na pracy od samego rana. Szef przygotował dla ciebie pilne i odpowiedzialne zadania, a czasu będzie mało.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - WODNIK

Nowo poznana osoba zapewni ci dzisiaj pracowity wieczór. Wprawdzie do planowanego wspólnego wyjazdowego weekendu jeszcze chwila, ale już dziś opracujecie szczegóły.

Horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. - RYBY

Wielu Rybom, grożą dziś krótkie spięcia w pracy. Nie będziesz w stanie dojść do porozumienia ani z szefem, ani z kolegami z zespołu w zupełnie błahych sprawach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama