Reklama

Reklama

Horoskop na 27 sierpnia. Co wydarzy się w sobotę?

27 sierpnia 2022 r. - jedni tego dnia mają dyżur w pracy, a inni właśnie pakują walizki na weekendowy wyjazd. Co mówią gwiazdy? Jaka będzie sobota? Wróżka Aira przygotowała dla wszystkich znaków zodiaku horoskop. Sprawdźcie!

  • Horoskop dzienny na 27 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - BARAN

Bądź Baranie bardzo ostrożny - przez cały tydzień, trzymaj język za zębami! Twoja relacja z bliską ci osobą jest na tyle napięta, że wystarczy jedno słowo i awantura gotowa.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - BYK

Zastanów się, Byku, choć to już ostatni dzwonek, nad wspólnym weekendowym wyjazdem z bliską ci osobą, skoro oboje chcecie wypocząć z dala od domu. 

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Gwiazdy mówią, że czeka cię Bliźniaku bardzo dobry dzień w sferze towarzyskiej.  Planowane od kilku dni spotkanie w dużej grupie będzie wyjątkowo udane!

Reklama

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - RAK

Od soboty, Raku, wiele zmieni się w twoim życiu osobistym; doczekasz się uczuciowej deklaracji ze strony osoby z trygonu ognia, na której od dawna ci zależało.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - LEW

Jeżeli zacznie ci, Lwie, dokuczać dzisiaj samotność, skontaktuj się z nowo poznaną osobą spod znaku Skorpiona. Karty mówią, że może miło spędzić dzisiejsze popołudnie i wieczór.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - PANNA

Unikaj Panno, choć nie będzie to wcale takie proste, kontaktów z osobami spod znaku Strzelca. Te osoby będą nastawione nieprzychylnie - nie warto tracić energii na te relacje.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - WAGA

Na twojej drodze singla może stanąć ktoś, kto odmieni twoje życie. Gwiazdy mówią, że może to być niezwykle interesująca relacja; nie przegap jej!

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - SKORPION

W sobotę, Skorpionie, twój partner nie będzie w dobrym nastroju, więc nie poruszaj z nim żadnych żywo interesujących cię tematów - niczego nie osiągniesz, a możesz popsuć sobotę...

Sprawdź również: Takich mężczyzn najbardziej pragną kobiety. Najnowsze badanie nie pozostawia wątpliwości

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - STRZELEC

Sobota będzie dla ciebie bardzo dobrym czasem na ważne przemyślenia. Zaczniesz się zastanawiać nad przyszłością swojego związku z bliską ci osobą...

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

Twój sobotni dyżur w pracy okaże się bardzo korzystny. Czeka cię wreszcie załatwienie spraw, o których myślałeś od wielu tygodni, a które wydawały się nieosiągalne. 

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - WODNIK

Nie przejmuj drobnymi sprzeczkami z nowo poznaną osobą. A może to tylko przekomarzanie się? To w pewnym sensie przypisane jest waszym skrajnym temperamentom.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. - RYBY

Jeśli otrzymasz od znajomych nieoczekiwaną zupełnie propozycję weekendowego wypadu, zdecyduj się. Będzie cię czekać bardzo wiele niespodzianek.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy