Reklama

Reklama

Jasnowidzka zaapelowała do Polaków. W komentarzach poruszenie

Aida, najpopularniejsza polska jasnowidzka podzieliła się pewnym przesłaniem. Mówi o tym, jak ważny jest każdy dzień, jak nie dać się złym emocjom. Na co uważać i co zrobić 19 sierpnia. - Dzisiaj dzień pełen zaskoczeń i nieoczekiwanych wydarzeń. Szczęście i zaskoczenie stoją na progu twoich drzwi - napisała jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz.

Przesłania Aidy 

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się swoimi wizjami, przemyśleniami i przesłaniami ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Jest uznawana za jedną z najbardziej znanych jasnowidzek w Polsce. Wizjonerka ormiańskiego pochodzenia często wspomina,  że dar jasnowidzenia był przekazywany w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. - Od pokoleń wiemy, że widzimy więcej, czujemy więcej i przekazujemy. Nie jesteśmy tylko od razu tego świadomi - zdradziła w jednym z wywiadów Aida. 

Reklama

Czytaj również: Najpotężniejsze kobiety mają te znaki zodiaku. Na liście znalazł się m.in. Koziorożec

Jasnowidzka Aida: "Uwolnij spokój z objęć stresu"

Ostatnio Aida radziła, co zrobić, aby wyzbyć się złych emocji. Jak poradzić sobie z problemami. Teraz także jasnowidzka radzi, aby uśmiechem i spokojem podchodzić do tego, co dzieje się dookoła. Aby nie pozwolić na to, by negatywne emocje przejęły nad nami kontrolę. Mówi o tym, że to właśnie dzisiaj jest dzień pełen zaskoczeń i nieoczekiwanych wydarzeń, a "szczęście i zaskoczenie stoją na progu twoich drzwi". 

- napisała 19 sierpnia na swoim Facebooku jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy