Karty na 23 lutego. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Piątek! Wielu z nas czeka na ten dzień. A jaki będzie? Co może się wydarzyć? Sprawdź, co mówią postawione przez tarocistkę Dianę karty Tarota. Horoskop tarotowy dla wszystkich znaków zodiaku na 23 lutego 2024 r.

Tarot dzienny dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot dzienny dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Tarot na 23 lutego 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: 3 Kielichów

W relacjach osobistych ktoś liczy na dobrą zabawę z Tobą, radosne spędzanie wspólnego czasu. Związki to nie tylko pokonywanie trudności i ożywione dyskusje na doniosłe tematy. To także wesołe przekomarzanie się i upewnianie, że wiemy, jak drugiej osobie minął zwyczajny dzień. W finansach możesz otrzymać zaproszenie do spółki, wziąć udział w imprezie branżowej.

Tarot dzienny dla Byka

Karta:  Rycerz Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy na Twoją energię i motywację do działania. Chęć zmiany pomaga przebić się przez chmury zwątpienia. Pewna osoba może wręcz próbować wzbudzić w Tobie gniew, aby tylko wywołać jakąś reakcję, pchnąć sprawy do przodu. W finansach sprawdź dokładnie, czy podążasz we właściwym kierunku. Będzie łatwo zgubić drogę.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta:  8 Denarów

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że zaakceptujesz jego niedoskonałości i zechcesz cierpliwie oraz dyskretnie nad nimi pracować. Pewne zmiany wymagają czasu i finezji. Nie oczekuj wielkich gestów, nie wyznaczaj nieprzekraczalnych terminów. Do celu musisz dążyć małymi kroczkami. W finansach możesz wiele zyskać dzięki reputacji osoby dokładnej, sumiennej.

Tarot dzienny dla Raka

Karta:  4 Denarów

W relacjach osobistych ktoś ma nadzieję, że to, co jest między Wami, będziesz traktować jak skarb. Broń teraz Waszego wspólnego gniazda, zazdrośnie strzeż razem spędzanego czasu i czułości. Nic nie jest nigdy zbyt stare ani zbyt oczywiste, by jeszcze raz o tym miłośnie nie szepnąć. W finansach idź do przodu, gdy już upewnisz się, że masz bezpieczną pozycję.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: Księżyc

W relacjach osobistych ktoś ma nadzieję, że odróżnisz iluzję od rzeczywistości. Nie wszystko złoto, co się świeci. Pewna osoba może mieć na Ciebie niekoniecznie korzystny wpływ. Jeśli odczuwasz przy niej niepokój, to może warto posłuchać teraz swojej intuicji. W finansach nie będzie do końca wiadomo, kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem. Nie zdradzaj sekretów. 

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Panny

Karta: Diabeł

W relacjach prywatnych ktoś ma nadzieję, że podążysz za impulsem, dasz się ponieść pasji. Tamta osoba rozkwita, gdy ludzie dookoła spalają się w swoich namiętnościach. Nie chodzi jej nawet o wzajemność. Pragnie kontrolować emocje otoczenia. Jeśli Ci to nie odpowiada, omijaj ją z daleka. W finansach ktoś może postąpić wobec Ciebie bezczelnie, prowokować. 

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  Kochankowie

W życiu prywatnym masz widoki na uczucie, namiętność. Będzie to jednak wszystko obarczone niepewnością, obwarowane tajemnicami. Jedno z Was nie jest całkowicie panem siebie. W grę wchodzą zobowiązania wobec innych osób. Świeżo rozkwitająca miłość daje jednak szansę na przełamanie impasu. W finansach możesz otrzymać dwie równie ciekawe propozycje.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: 7 Denarów

W życiu prywatnym ktoś liczy, że po chwilowym zamieszaniu i dezorientacji odnajdziesz kierunek, w którym chcesz podążać. Druga strona chce mieć pewność, że nie zaprzepaścisz tego, co już osiągnęliście, że minione sukcesy i porażki mają dla Ciebie nadal doniosłe znaczenie. W finansach Twoja praca może zostać dobrze oceniona i otworzyć przed Tobą dalsze możliwości. 

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: 6 Buław

W relacjach prywatnych możesz spodziewać się zwycięstwa. Ktoś uzna Cię za swoją ulubioną osobę, przyzna Ci rację lub doceni Twoje starania. Pamiętaj, że sympatia i podziw są dokładnie takie jak kwiaty - krótkotrwałe i kruche, choć piękne. Nie ma co się przywiązywać do słów wypowiedzianych impulsywnie. W finansach możesz otrzymać pierwszą nagrodę.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: 8 Kielichów

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że zechcesz się mocniej zaangażować. Odpowiedz jednak sobie szczerze na pytanie, czy taka decyzja byłaby dla Ciebie korzystna? Jeżeli chcesz się wycofać ze związku, to teraz może być na to dobry moment. Czasem trzeba coś za sobą zostawić, by móc lżej przejść przez życie. W finansach inwestuj wyłącznie w to, co niezbędne.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: 3 Denarów

 W życiu osobistym ktoś oczekuje od Ciebie wytężonej pracy nad relacją. Druga strona chce widzieć, że się starasz i pragnie poznać wymierne efekty zaangażowania. W Wasz związek mogą wejść umowy na piśmie, wspólne duże zakupy - np. dom lub samochód. W finansach możesz dokonać znaczącej transakcji, ale konieczny będzie pośrednik albo żyrant.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: 5 Denarów

W relacjach osobistych ktoś ma nadzieję, że będziesz dla niego wsparciem w kryzysowym momencie, że nie wzgardzisz tamtą osobą, nawet jeśli zobaczysz ją w najgorszych możliwych okolicznościach. Każdy z nas ma taką twarz, której nie chciałby pokazać nikomu innemu. Zaakceptowanie jej to oznaka prawdziwego miłosierdzia. W finansach trzeba będzie oszczędzać.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas