Karty na 3 kwietnia. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Już środa! Wróżka Diana rozkłada karty Tarota i mówi, jaki dzień czeka wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co może spotkać cię 3 kwietnia 2024 roku.

Tarot na dziś dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot na dziś dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Tarot na 3 kwietnia 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: Koło Fortuny

W Twoim życiu osobistym zaszły już pewne zmiany, na które obecnie nie masz wielkiego wpływu. To może frustrować, ale nie jest niczym niezwykłym. Niektórym zdarzeniom trzeba się po prostu poddać. Pochyl głowę i poczekaj, aż przetoczy się nad nią gigantyczna fala. Gdy ponownie się podniesiesz, zobaczysz całkiem nowy krajobraz. W finansach możesz coś znaleźć lub wygrać.

Tarot dzienny dla Byka

Karta: Królowa Buław

W życiu osobistym zdaj sobie sprawę ze swoich potrzeb, nie ukrywaj własnej natury. Podążaj ku ludziom, którzy autentycznie Cię akceptują. Szukaj ich życzliwego przewodnictwa, przyjmij do wiadomości słowa krytyki i uwierz w pochwały. To nie jest moment ani na obruszanie się, ani na fałszywą skromność. W finansach nie przesadzaj z wydatkami na przyjemności.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta: Gwiazda

W relacjach prywatnych ktoś oczekuje, że zaakceptujesz go takim, jaki jest. Prawda o naszych bliskich nie zawsze jest piękna. Uczymy się ich akceptować w momentach słabości, kiedy łzy rozmazują makijaż, gniew wykrzywia twarz, a nogi plączą się na prostej drodze. Każdy z nas przeżył wstyd. Nie pogłębiaj go. W finansach możesz otrzymać nagrodę, podarunek. 

Tarot dzienny dla Raka

Karta: Siła

W kontaktach prywatnych wykaż się teraz energią, siłą przebicia. To nie czas, by biernie czekać na czyjeś decyzje. Możesz sprawiać wrażenie osoby pogodzonej z losem, jednak staraj się cały czas delikatnie kierować biegiem zdarzeń. Wciąż masz wpływ na ludzi, których kochasz. W finansach możesz zdobyć spore pieniądze dzięki pracy fizycznej. 

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: 7 Mieczy

W życiu osobistym uważaj na osobę bezwzględną, która załatwia swoje ciemne sprawki w nieskazitelnie białych rękawiczkach. Unikaj jej, jeśli możesz, a kiedy musisz - ucz się od tej persony umiejętnej gry z otoczeniem. Ludzie nie lubią słyszeć brutalnej prawdy, więc wszelką krytykę ubieraj w gładkie słówka. W finansach odróżniaj wartościowe uczynki od pustych gestów.

Tarot dzienny dla Panny

Karta: Król Mieczy

W życiu prywatnym możesz mieć do czynienia z człowiekiem biegłym w salonowych gierkach. Warto uczyć się od niego zręcznego komenderowania otoczeniem. Ten ktoś może oferować przyjaźń lub nawet głębsze uczucie. Zechce jednak czuć się w zamian panem sytuacji, nie zniesie sprzeciwu. W finansach nie wchodź w spółki z osobnikiem, który jest stale pogrążony w marazmie. 

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  2 Denarów

W relacjach prywatnych coś może wybić Cię teraz z rytmu, zaburzyć równowagę. Trzeba będzie improwizować, szybko przystosować się do bardzo zmiennej rzeczywistości. Jeśli zdarzył Ci się błąd, lepiej nie przyznawać się do niego. Obróć sprawę w żart, zręcznie zmień temat. W finansach nie zajmuj się drobiazgami. Mogą uprzykrzać życie, jednak nie są najważniejsze.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: 2 kielichów

W relacjach prywatnych możliwy będzie flirt, zauroczenie, początek interesującego związku. Druga strona nie chce jeszcze określać swoich uczuć. Ty też się do tego nie spiesz. Czerp satysfakcję z półsłówek, niedopowiedzeń, spojrzeń rzucanych z ukosa. Smakuj nową przygodę jak wyborny deser - małą, srebrną łyżeczką. W finansach możliwa będzie współpraca z artystą. W zdrowiu uważaj na płuca.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: 4 Mieczy

W relacjach osobistych pozwól sobie na odpoczynek, odcięcie się od nadmiaru bodźców. Ktoś każe Ci stawać na wysokości zadania. Czy jednak masz teraz ochotę, by dawać z siebie wszystko? Otaczaj się ludźmi, przy których możesz się po prostu relaksować, nie myśleć o jutrze. W finansach wskazane będzie zwolnienie tempa, wyjazd na wieś, ograniczenie wydatków.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Rycerz Mieczy

W relacjach prywatnych wystrzegaj się teraz zapalczywości. Nawet jeśli uważasz, że masz rację! Często nie jest ważne, co mówimy, tylko jak to robimy. Nikt nie odda Ci sprawiedliwości, jeśli poczuje się przez Ciebie zlekceważony, skarcony. Tajemnicą ludzi sukcesu jest to, że pozwalają innym czuć się potrzebnymi. W finansach okaż komuś szacunek, zachowaj pokorę. 

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: Mag

W relacjach prywatnych wykaż się teraz aktywnością. To nie czas, by smętnie siedzieć w kącie i czekać, aż Cię zauważą. Staraj się nawiązać kontakt i tak kieruj rozmową, by zeszła na temat, który lubisz. Łatwo olśnisz towarzystwo elokwencją. Wiedz, że taki właśnie podziw jest kluczem do czyjegoś serca. W finansach możesz skorzystać z doświadczenia młodego doradcy.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: 5 Denarów

W relacjach osobistych przemyśl, czy nie masz wobec kogoś długu wdzięczności lub nie należą się tej osobie jakieś wyjaśnienia. Zwykłe "dziękuję" lub "przepraszam" może zamknąć niepotrzebnie rozgrzebane sprawy, pozwolić Wam przejść do aktualnych wyzwań, otworzyć nowy etap. W finansach jakieś źródło dochodu może nie wyglądać imponująco, ale warto je utrzymać.

Znaki Zodiaku. Sekrety perfekcyjnego partneraInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas