Reklama

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie nadają się na żonę. Oto ich cechy

Kobiety spod konkretnych znaków zodiaku charakteryzują się specyficznymi cechami charakteru. Niektóre są bardziej otwarte i szybko nawiązują kontakt z płcią przeciwną, inne nieśmiało czekają na ruch ze strony mężczyzny. Te cechy wpływają także na ich funkcjonowanie w związku małżeńskim - część kobiet traktuje rolę żony bardzo poważnie, inne zyskały miano najgorszych małżonek wśród wszystkich znaków zodiaku. Kto jest na tej liście?

Kobieta Baran nie znosi rutyny

Kobieta Baran uwielbia grać pierwszoplanową rolę - zarówno w pracy i wśród przyjaciół jak i w związku. Chętnie przejmuje inicjatywę, lubi zmiany, ma mnóstwo pomysłów i jest przekonana, że zawsze ma rację. Kobieta Baran źle znosi krytykę i nie lubi sprzeciwu. Jest też impulsywna, uparta, egocentryczna, niecierpliwa i humorzasta. Cechuje ją również skłonność do ekstremalnych zachowań.

Wrodzona impulsywność sprawia, że kobieta spod znaku Barana bardzo łatwo się zakochuje. Wystarczy, że zwróci uwagę na przedstawiciela płci przeciwnej i od razu rusza "do ataku". Kobieta Baran chętnie przejmuje inicjatywę - nie kryje się ze swoimi uczuciami, pierwsza proponuje szaloną randkę, rozpoczyna rozmowę i roztacza swój ognisty urok.

Kobieta Baran jest świetną kochanką, przyjaciółką i matką, ale nie odnajduje się w roli żony. Nie znosi bowiem rutyny, potrzebuje wciąż nowych doznań i pragnie, by jej związek był wiecznie namiętną, miłosną przygodą. Kobieta Baran nie znosi stagnacji, a szare życie rodzinne bardzo ją przeraża. Jest aktywna, spragniona przygód, podróży i nie w głowie jej rola pani domu. 

Reklama

Jeśli kobieta Baran trafi na mężczyznę, który ją zrozumie i zaakceptuje jej styl życia, to będzie ona w stanie stworzyć z nim szczęśliwy, satysfakcjonujący związek. Dobrą relację zbuduje z innym Baranem, Lwem, Strzelcem lub Wodnikiem, czyli znakami zodiaku, które podobnie zapatrują się na szczęśliwy związek, łakną wolności i przestrzeni. 

Kobieta Lew chce być podziwiana

Kobieta Lew uwielbia być podziwiana. Mężczyźni faktycznie nie są w stanie przejść obok niej obojętnie - przyciąga uwagę świetnym stylem, dobrymi manierami, nierzadko również oszałamiającą urodą. Kobieta Lew szybko przywiązuje się więc do poklasku - bywa próżna i lubi gwiazdorzyć. 

Kobieta Lew dość szybko znajduje partnera, z którym postanawia stworzyć dom i którego równie szybko chowa "pod pantofel". Lubi rządzić, nie pyta o zdanie innych, bo zawsze "wie lepiej". Lubi silnych mężczyzn z charakterem, ale nawet jeśli takiego znajdzie, i tak traktuje go z góry i rozstawia po kątach. 

Pani Lew potrafi być wierną i oddaną żoną, ale życie z nią bywa trudne - jest ambitna i pragnie życia na wysokim poziomie, liczy na to, że jej partner stanie na wysokości zadania i pomoże jej to osiągnąć. Ona sama szybko robi karierę, wspinając się wytrwale po zawodowych szczeblach. 

Kobieta spod znaku Lwa bywa apodyktyczna, egoistyczna i dumna. Nie jest łatwo wytrzymać z nią pod jednym dachem, ale inny Lew, Baran lub Strzelec sprostają jej dużym wymaganiom. 

Sprawdź również swój horoskop dzienny

Kobieta Strzelec marzy o przygodach

Kobieta Strzelec jest bardzo atrakcyjna i zawsze otacza się wianuszkiem adoratorów. Nic dziwnego, bo jest żądna wrażeń, nie lubi stagnacji i nudy i, choć nie jest przesadnie sentymentalna, do skutku szuka tego jedynego. Bywa jednak zarozumiała, próżna i nieczuła, więc nie każdy mężczyzna poradzi sobie z jej "charakterkiem". 

Kobieta Strzelec bardzo śmiało podchodzi do przedstawicieli płci przeciwnej i otwarcie okazuje im swoje zainteresowanie. Szybko proponuje randkę i nie cofa się przed miłosnymi podbojami. Jest radosna, sympatyczna i otwarta i nie ma problemu z poznawaniem nowych ludzi. 

Kobieta Strzelec ma mnóstwo zalet - jest świetną przyjaciółką, dobrą przełożoną, tolerancyjną i otwartą mamą, ale zdecydowanie gorzej spełnia się w roli żony. Prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie i opieka nad rodziną jawią się jej zazwyczaj jako przykry obowiązek - ona wolałaby spędzić ten czas na nauce, podróżach lub kontakcie z naturą. Kobieta Strzelec jest aktywna, chętnie uprawia sport i nie kręcą jej leniwe wieczory przed telewizorem. Potrafi jednak zbudować satysfakcjonującą relację, ale tylko z mężczyzną, który za nią nadąży, będzie jej imponował i zapewni jej sporą dawkę wrażeń. Idealny partner to dla niej Baran, Lew, Strzelec lub Wodnik. 

Zobacz również: Niewierne i kłamliwe. Kobiety o tych imionach zdradzają najczęściej 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | horoskopy | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy