Masz te cyfry w dacie urodzenia? Jesteś prawdziwym szczęściarzem. Sukces nadciąga

Każda liczba w numerologii niesie ze sobą określone wibracje. To powoduje, że każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób i oznacza charakterystyczne predyspozycje. Wśród liczb astrologowie wymieniają jednak kilka, które uważają za bardziej usposobione np. liczby mistrzowskie. Za najsilniejszą liczbę w numerologii jednak często uważają 8. W swojej dacie urodzenia warto mieć także inne cyfry. Przekonaj się, które i sprawdź, czy ich wibracje są ci bliskie.

Osoby, w których dacie urodzenia powtarza się cyfra 7, mogą uważać się za prawdziwych szczęściarzy
Osoby, w których dacie urodzenia powtarza się cyfra 7, mogą uważać się za prawdziwych szczęściarzy 123RF/PICSEL

Jaka jest najsilniejsza liczba w numerologii?

W numerologii za najsilniejszą cyfrę uważa się 8. Kiedy się ją odwróci w poziomie, wyjdzie znak nieskończoności, co tylko dodaje jej mocy. Osoby, którym po zsumowaniu cyfr z daty urodzenia wychodzi 8, są skazane na sukces.

Urodzone ósemki mają silne wibracje. Często są to przyszli przywódcy i liderzy, którzy swoją pracowitością osiągają niebywały sukces. Są ambitni i zawsze dążą do wyznaczonego sobie celu, osiągając niemal zawsze swój cel. On jednak nie jest dla nich wystarczający, ponieważ szybko zmieniają go na inny i po raz kolejny zatracają się w dążeniu do swoich marzeń.

Ósemki to perfekcjoniści, którzy niestety często przedkładają swoje życie osobiste nad zawodowe. Miłość traktują jak biznes, który musi im się opłacać. Często są apodyktyczne i zazdrosne - szczególnie w przypadku mężczyzn. Kobiety z kolei lubią rządzić, podporządkowywać sobie innych. W miłości z kolei często są mieszanką wybuchową przeplatającą dużą namiętność z chłodem.

Choć ósemki nie przejmują się opinią innych, to jednak często są wzorem dla osób z otoczenia. Budzą w swoim środowisku szacunek przez swoją nieustępliwość, dążenie do celu i zdecydowanie.

Co oznaczają siódemki w dacie urodzenia?

W numerologii ważne są nie tylko cyfry wychodzące po zsumowaniu cyfr daty urodzenia, ale także te, które powtarzają się w dacie. One również niosą ze sobą znaczenie, mogą podkreślać pozytywne cechy osobowości, życiowy cel czy misję.

Osoby, w których dacie urodzenia powtarza się cyfra 7, mogą uważać się za prawdziwych szczęściarzy i to dosłownie. Liczba siedem niesie ze sobą pomyślność, szczęście i opiekę wszechświata.

Liczba siedem niesie ze sobą pomyślność, szczęście i opiekę wszechświata. Masz ją w dacie urodzenia?
Liczba siedem niesie ze sobą pomyślność, szczęście i opiekę wszechświata. Masz ją w dacie urodzenia?123RF/PICSEL

Osoby z siódemkami w dacie urodzenia często mogą nie zauważać swojego szczęścia, ponieważ nie objawia się ono aż tak wyraźnie. Przez swoje życie przechodzą jednak bez większych problemów i niepowodzeń, co mogą zawdzięczać właśnie swojemu szczęściu. Warto, aby osoby obdarzone tym niezwykłym szczęściem były wrażliwe na znaki płynące z wszechświata i nie bały się dzielić tą wiedzą z innymi.

Jaka jest najlepsza liczba w numerologii?

W numerologii nie ma najlepszej liczby. Każda z nich jest wyjątkowa i obdarzona swoistą wibracją, która może pomóc w odnalezieniu swoich mocnych stron i życiowego celu. Choć niektóre liczby są uznawana za obdarzone większą mocą lub lepszymi cechami, nie oznacza to, że inne są gorsze.

Wśród wyróżnionych cyfr często wspomina się o liczbach mistrzowskich, do których należą 11, 22, 33. Jeśli po pierwszym zsumowaniu cyfr z daty urodzenia wyjdą ci właśnie te liczby, nie należy ich sumować dalej do kolejno 2, 4 i 6. Liczby mistrzowskie wchodzą w skład tzw. trójkąta oświecenia. Osoby z tymi liczbami mają dodatkowe predyspozycje:

  • 11 - wyróżnia ją silna intuicja, wizja, ale także wrażliwość i empatia. Jest symbolem siły mentalnej i fizycznej 
  • 22 - wyróżnia ją działanie. Osoby spod tej liczby potrafią doskonale przekuć swoją wiedzę na praktyczne rozwiązania. Ich działanie często prowadzi do sukcesu. Lubią budować i tworzyć. Wyróżniają się pracowitością.  
  • 33 - daje wskazówki dla świata. Jest niezwykle rzadka i stanowi świetną harmonię pomiędzy dwoma pierwszymi liczbami mistrzowskimi. Dla osób z tym numerem nie ma praktycznie projektu, którego się nie podejmą i nie osiągną w nim sukcesu.  

Koniecznie sprawdź, czy jesteś najsilniejszą ósemką, czy może dopisuje ci szczęście płynące z powtarzających się siódemek. A może to właśnie ty masz do spełnienia prawdziwą misję, co określi twoja liczba mistrzowska.

Przeczytaj także:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas