Merkury wkracza do znaku Byka. Trzy znaki zodiaku to odczują

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Merkury w astrologii to planeta myślicieli. 15 maja 2024 roku planeta wkracza w znak Byka. Co oznacza to dla wszystkich znaków zodiaku, a co dla trzech konkretnych, które najmocniej odczują to umiejscowienie Merkurego?

Merkury w Byku wpłynie na trzy znaki zodiaku. Czego można się spodziewać?
Merkury w Byku wpłynie na trzy znaki zodiaku. Czego można się spodziewać?123RF/PICSEL

Planeta myślicieli w Byku. Nowa energia we Wszechświecie od 15 maja

Merkury to po prostu analityczne myślenie i praktyczne, logiczne podejście do życia, z którego niekiedy warto korzystać. Już 15 maja 2024 roku planeta ta znajdzie się w znaku Byka, który z kolei włada niemal całym majem.

To teraz znajdujemy się pod wpływem energii tego znaku zodiaku, który niedługo zasili dodatkowa wibracja Merkurego. Czego wówczas można się spodziewać?

Okazuje się, że to dla wszystkich czas idealny, by skupić się na zadaniach, które są dla nas wymagające i potrzeba do nich niemałej dozy dokładności i wytrwałości.

To dobry moment na uporządkowanie swoich spraw i wyznaczenie nowych celów, głównie zawodowych.

Byki, Lwy i Ryby powinny być gotowe na zmiany

Wielkie zmiany u trzech znaków zodiaku
Wielkie zmiany u trzech znaków zodiaku123RF/PICSEL

Energia Merkurego z Byku wpłynie na wszystkich, ale trzy znaki zodiaku odczują tę energię najmocniej. Chodzi o Byka, Ryby i Lwa. Od 15 maja osoby urodzone pod znakiem Byka dostaną szansę na pokazanie swoich pomysłów światu. Pomysłów, nad którymi Byk pracował od dawna.

To także moment, gdy Byki będą chętniej znajdować się w centrum uwagi i wyrażać swoje potrzeby, pragnienia oraz zdanie na różne tematy. To także dobry czas na zmiany dla Byka. Jeżeli od dawna o czymś marzysz - zrób to po 15 maja.

Ryby w tym czasie zaś poczują niespotykane u nich ożywienie w strefie komunikacji z innymi. Życie towarzyskie Ryb w końcu rozkwitnie. Dzięki otwartości na nowe osoby, na rozmowy z nimi, osoby spod znaku Ryb staną przed nowymi perspektywami i możliwościami.

Lwy zaś dzięki podróży Merkurego poczują przypływ energii związanej z karierą. To idealny moment, aby sięgnąć po większą odpowiedzialność, stanowisko kierownicze lub okazję do przejęcia sterów przed przedsięwzięciem na dużą skalę.

Możliwe, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, kiedy Merkury znajdował się w strefie odpowiedzialnej za uczenie się, Lwy doskonaliły wtedy swoje umiejętności, które teraz, gdy Merkury przeszedł do Byka, mogą wykorzystać w działaniu, aby wyrobić sobie markę osobistą w bardziej publiczny, prestiżowy sposób.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas