Reklama

Nów Księżyca w Wodniku. Otworzy pokłady energii

Lutowy nów Księżyca odczujemy wszyscy i to mocno, zdaniem wielu astrologów. Już 10 lutego, równo o północy, Wszechświat ma wysłać nam solidną dawkę energii ze względu na nów Księżyca, ale także ze względu na obecność Plutona. Co nas czeka podczas tego zjawiska astrologicznego?

Kiedy nów Księżyca w lutym? Silne wibracje i początki

W świecie astrologii nie tylko pełnie Księżyca są ważnymi momentami, jeżeli wierzymy w siły Kosmosu i energię wysyłaną nam przez Wszechświat. Na wyjątkową uwagę zasługuje także zjawisko nowiu Księżyca. 

 To moment, w którym mamy szansę zacząć coś od nowa, tak jak i księżyc na nowo zaczyna swoją wędrówkę. To nowe otwarcie i chwila na zebranie sił. 

Tym razem nów Księżyca przypada na 10 lutego dokładnie o północy, co sprawia, że zdaje się on być jeszcze bardziej magiczny, niż zazwyczaj. 

Będzie to nów w znaku Wodnika, a to sprawia, że owe zjawisko jest początkiem Księżycowego Nowego Roku. Księżyc w astrologii uosabia emocje, nasze najskrytsze pragnienia i marzenia. 

Reklama

To nasza niezwykle emocjonalna strona. Nic dziwnego więc, że lutowa pełnia wyznaczy początek niezwykle ważnych przemian w sferze emocji. To jednak nie koniec atrakcji, jakie szykuje nam Wszechświat 10 lutego.

Zobacz też: W starożytnej świątyni znaleziono kompletny obraz zodiaku

Poczuj falę nowości. Zakochaj się, zrób coś ekscytującego

Lutowemu nowiu przyświeca znak zodiaku Wodnika. To nie oznacza jednak, że tylko osoby posiadające w swoim horoskopie Wodnika odczują tę fazę księżyca. Wodnikowe cechy wpłyną na nas wszystkich. 

Wodniki są emocjonalne i niezależne. Nie lubią, kiedy ktoś mówi im, co mają robić i jak mają żyć. Potrafią być też buntownicze i nieprzewidywalne. Może to obrócić się w mroczną stronę, ale jeżeli wykorzystamy w tym nowiu energię indywidualności, buntowniczości, to wiele może zadziać się w sferze zmian, zwłaszcza w naszym emocjonalnym, uczuciowym życiu. 

Jeżeli pragniemy zmian, to obecny nów w lutym może okazać się doskonałą ku temu okazją. Przyjrzyj się swoim kontaktom z innymi, swoim miłosnym obiektom, temu, czy odczuwasz szczęście i spokój w obecnym związku. Może akurat to najwyższy czas na zmianę?

Zobacz też: Coś dziwnego wysyła potężny tajemniczy sygnał z gromady siedmiu galaktyk

Pluton w lutowym nowiu w Wodniku. Rozliczy nas z naszych wyborów

Nów Księżyca w Wodniku jest wyjątkowy nie tylko ze względu na to, że rozpoczyna Księżycowy Nowy Rok, ale także dlatego, że będzie on odbywał się pod wpływem Plutona. Ta planeta w astrologii symbolizuje transformację, zmianę i odrodzenie. 

Jego energia łączy się z tajemniczymi aspektami naszego życia, takimi jak podświadomość, czy instynkt. Doskonale łączy się to z podświadomością Wodnika i emocjonalną stroną Księżyca.

Obecność tej planety w nadchodzącym nowiu będzie tylko potęgować jego siłę.

Zobacz także: Za Plutonem mogą znajdować się planety wielkości Marsa. Zadziwiające dane!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Księżyc | księżyc w nowiu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama