Wróżka Anne zdradza, na co możemy liczyć w ostatnim tygodniu czerwca. Nie każdemu się to spodoba

Jaki będzie ostatni tydzień czerwca? Na co mogą liczyć zodiakalne Barany, a na co powinny uważać Byki? Co czeka pod koniec miesiąca Koziorożce? Sprawdź swój horoskop tygodniowy na 24-30.06.2024 r. od wróżki Anne.

Zobaczyła to po 24 czerwca. Ma ważne przesłanie do trzech znaków zodiaku
Zobaczyła to po 24 czerwca. Ma ważne przesłanie do trzech znaków zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 24-30.06.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Już od samego poniedziałku będziesz aktywny towarzysko. W pracy wszędzie będziecie pełno, a obowiązki będą ci szły lekko i bez większych trudności. Zajęte Barany powinny zwrócić na swoją postawę wobec partnera i nie udzielać mu pożyczek na jego zbyt kosztowne pasje. Wolne zaś właśnie teraz mają szansę znaleźć bratnią duszę, jeśli będą odpowiednio aktywne.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Czeka cię pracowity tydzień. W pracy warto być zorganizowanym i poukładać sobie zadania od najtrudniejszych do najprostszych, a w piątek będziesz mieć więcej czasu wolnego. Zajęte Byki będą kochać milczącą, co może irytować partnera. Wolne zaś mogą liczyć na gwałtowne porywy serca, które skończą się, zanim dobrze się zaczną. W weekend warto wybrać się w plener i korzystać aktywnie z uroków ciepłych dni.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Aura tego tygodnia przypomni ci o dawnych sprawach i zaległościach. W pracy nie ociągaj się z wypełnianiem nawet uciążliwych obowiązków, bo będziesz musiał zabrać pracę do domu na weekend. Zajęte Bliźnięta muszą uważać na nieporozumienia i dąsy oraz na to, aby niepotrzebnie wywoływać kłótni tylko po to, żeby udowodnić swoje racje. Wolne zaś powinny uważać na słowa wobec nowo poznanej osoby.

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu zadbaj o poziom własnej satysfakcji. W pracy nic ci nie umknie i nie przegapisz ważnych informacji, które okażą się niezwykle przydatne. Zajęte Raki nie powinny pozwalać na gorsze traktowanie ze strony partnera tylko dla świętego spokoju. Naucz się pilnowania granic w związku! Wolne zaś powinny zastanowić się, czego potrzebują i na potencjalnego wybranka serca popatrzeć realnie. W weekend wypoczniesz nad wodą.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Czerwcowa aura zachęci cię do pozamykania różnych spraw. W pracy dostaniesz nowe, ambitne zadania do wykonania, które wzmocnią Twój autorytet. Zajęte Lwy nie będą chciały być z partnerem tylko dlatego, że tak wypada, choć one wiedzą, że nadszedł czas na rozstanie. Wolne zaś będą zauroczone nowym wielbicielem, który niestety szybko zniknie z ich pola widzenia.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Aura tego tygodnia skieruje twoją uwagę na sprawy zdrowia. W pracy będziesz mieć dobre samopoczucie, bo współpraca będzie układać się pomyślnie. Zajęte Panny nie powinny bać się zadawać trudnych pytań partnerowi, aby wreszcie wyjaśnić między nimi niedomówienia. Wolne zaś ocalą od zapomnienia relacje, która się jeszcze nie ukształtowała, ale ma wielki potencjał.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

W tym tygodniu będziesz bardziej spostrzegawczy. W pracy postanowisz na trochę wyłączyć się z wyścigu o wyższe stanowisko i obserwować swoich konkurentów z ukrycia. Zajęte Wagi będą korzystać z każdej okazji, aby pobyć sam na sam z partnerem. Wolne zaś powinny uważać na delikwenta z Internetu, który okaże się hochsztaplerem uczuciowym. W weekend będziesz w centrum uwagi towarzyskiej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Czerwcowa aura zapewni ci brylowanie w towarzystwie. W pracy pozwolisz sobie na więcej luzu, bo szef pojechał na wakacje i nikt cię nie kontroluje. Zajęte Skorpiony będą starały się rozbudzić płomień namiętności, który wygasł jakiś czas temu. Wolne zaś nie powinny planować romantycznego wieczoru z kimś poznanym w sieci, bo ten ktoś nie ma zamiaru się spotkać, tylko chce pogadać.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

W tym tygodniu obudzisz w sobie intuicję. W pracy ktoś bardziej wpływowy podpowie ci, co masz zrobić, aby twoja osoba została doceniona. Zajęte Strzelce zrobią coś wyjątkowego dla partnera i zaproszą go na romantyczną oraz namiętną randkę. Wolne zaś mogą liczyć na poznanie interesującej osoby, która zapewni im zabawowy weekend.  Podchwycić temat, a będzie fajnie!

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

To będzie udany tydzień. W pracy znajdziesz dobre sposoby, które ułatwią ci wykonywanie nużących obowiązków, a do tego pozbędziesz się finansowych zaległości dzięki czyjemuś wsparciu. Zajęte Koziorożce powinny uważać, bo niewinne uwagi wobec niedociągnięć partnera mogą wywołać wielką awanturę! Wolne zaś ponownie zaczną flirtować z dawną miłością, która kiedyś wiele dla nich znaczyła.

Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>
Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

W tym tygodniu czeka cię dużo aktywnych zajęć. W pracy pojawi się więcej tematów do rozmów, które mają szansę przynieść nowe rozwojowe sytuacje. Zajęte Wodniki nie powinny przypadkiem flirtować z płcią przeciwną, bo partner okaże zbyt wiele zazdrości, a to pozbawi cię sporej części niezależności.  Wolne zaś poddadzą się nowej relacji, która ukoi ich złamane serce.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Aura tego tygodnia zachęci cię do beztroski i szybkiej realizacji szalonych pomysłów. W pracy udać się pożegnać niezgodną koleżankę, która niespodziewanie odejdzie z twojej firmy, a ty wreszcie poczujesz spokój. Zajęte Ryby zapragną odbudować i wzmocnić istniejącą relację. Wolne zaś poznają kogoś młodszego, kto zainspiruje ich do podróży i nauki.

Okupnik o zderzeniu z macierzyństwemINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}