Wskazali imiona najlepszych teściowych. Lista nie jest długa

Mimo iż dla wielu osób poprawne relacje z teściowymi są wręcz nie do wyobrażenia, część z nas mocno ceni mamę swojego partnera. Teściowa może bowiem okazać się nie tylko dobrą przyjaciółką, ale również świetną partnerką do rozmów. Ezoterycy twierdzą, że kobiety o konkretnych imionach mogą być zdecydowanie bardziej rodzinne i przyjazne w kontaktach z synowymi lub zięciami, niż inne. Są ciepłe, wyrozumiałe i pomocne. Kobiety o tych imionach to synonim najlepszej teściowej.

Kobiety o tych imionach to najlepsze teściowe. Rodzinne i ciepłe, zawsze pospieszą w pomocą
Kobiety o tych imionach to najlepsze teściowe. Rodzinne i ciepłe, zawsze pospieszą w pomocąCanva ProINTERIA.PL

Stereotyp "strasznej teściowej" funkcjonuje nieprzerwanie od lat. "Mamusie" są często głównymi bohaterkami dowcipów i żartów, a teściowa urosła do miana jednego z najgorszych członków rodziny. Tymczasem relacje z mamą partnera wcale nie muszą być trudne. Ezoterycy są jednak przekonani, że wiele w tym aspekcie ma do powiedzenia imię, jakie noszą. Te kobiety uchodzą za najlepsze teściowe. Lista nie jest długa.

Stanisława - imię najlepszej teściowej

Stanisława jest kobietą niezwykle charyzmatyczną i energiczną. Lubi pracować z ludźmi, rozumieć ich i mieć na nich dobry wpływ. Ceni sobie otwartość i szczerość, dzięki czemu można porozmawiać z nią na każdy temat. Chętnie wysłucha, doradzi i pomoże.

Z uwagą wysłuchuje opinii innych, a jeśli zrozumie, że gdzieś popełnia błąd, szybko go naprawia. Daleko jej do teściowej, która uważa, że wszystko robi najlepiej. Szanuje samodzielność swoich dzieci, starając się nie wtrącać do ich małżeństw. Jeśli jednak zostanie poproszona o pomoc - szybko zareaguje.

Barbara - wspierająca teściowa

Barbara to spokojna, wyważona, pewna siebie kobieta. Jest z natury niezależna, nieustannie poszukując dobrych rozwiązań. Jest także niezwykle uczuciowa. Raz wyrządzoną krzywdę będzie pamiętać przez długie lata, mając problem z wybaczeniem przykrości.

Jest bardzo rodzinna, pałając do swoich dzieci i wnuków niekończącym się morzem miłości i przywiązania. Zawsze chętna do pomocy. Na jej wsparcie można nieustannie liczyć. Jest uczciwa. Zawsze wprost mówi to, co myśli.

Wyrozumiałe i pomocne. Te kobiety uchodzą za najlepsze teściowe
Wyrozumiałe i pomocne. Te kobiety uchodzą za najlepsze teścioweCanva ProINTERIA.PL

Małgorzata - szczera teściowa

Małgorzata to kobieta obdarzona niezwykle życzliwym i spokojnym usposobieniem. Chętnie angażuje się w każde zadanie, jednak zdarza jej się być wrażliwą na niepowodzenia. Jest jednak szczera do bólu. Ma wielkie poczucie humoru, zarażając dobrym nastrojem i optymistycznym podejściem do życia.

Szanuje życiowe wybory swoich dzieci, mocno je wspierając. Jest gotowa do pomocy w każdej chwili. Wystarczy jeden telefon, a natychmiast pospieszy ze swoim wsparciem. Poświęca się dla rodziny, jest zaradna, opiekuńcza i czuła.

Helena - mądra teściowa

Helena to w numerologii imię o wibracji 9. Niesie ze sobą wielką mądrość i sprawiedliwość, ale też wrażliwość i empatię dla innych. Kobiety o tym imieniu mają duchowy potencjał rozwoju, więc sprawdzą się idealnie jako mądre i wspierające teściowe.  Heleny wykazują się sporą pokorą, więc raczej nie będą chciały wtrącać się w sprawy syna i synowej, a wesprą ich na nowej drodze życia.  Teściowa o imieniu Helena może jednak wykazać się silnym charakterem i gdy coś jej się bardzo nie spodoba, zdobędzie się na szczerość.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas