Reklama

Reklama

Wydarzy się dzisiaj. Sprawdź horoskop dzienny na 29 września

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - BARAN 

Dzień będzie nudny. Nic nie wybije cię z rutyny. Będziesz zawiedziona swoją postawą. Na szczęście jutro będzie lepiej i niech ta myśl towarzyszy dziś do końca dnia.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - BYK

Od dziś przez najbliższe dni nie będzie okazji do randkowania. Zamkniesz się w swoich czterech ścianach, by nabrać dystansu i nowych chęci na poznawanie i spotykanie się z innymi.

Czytaj równieżJasnowidzka Aida znów apeluje do Polaków. W komentarzach poruszenie

Reklama

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Możesz zauważyć u siebie skłonności do alergii wyższe niż dotychczas. To znak od organizmu, by udać się na wizytę do specjalisty w tej dziedzinie. Nie bagatelizuj znaków, tylko szybko działaj.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - RAK

Będziesz dziś skupiona na swoich bliskich. Zacznie wspólnie planować spędzanie czasu i długich jesiennych wieczór. Zrobicie plan na kolacje oraz przygotujecie repertuar kina domowego na najbliższe tygodnie.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - LEW

Dobra passa do zagrania w gry losowe. Spróbuj szczęścia, ale pamiętaj, by zachować umiar w graniu. Tylko w ten sposób będziesz mogła cieszyć się z samego grania a może nawet i z wygranej.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - PANNA

To twój szczęśliwy dzień. Nie będziesz mieć powodów do zmartwień i wszystko będzie układać się po twojej myśli. Tak piękne, a jednak prawdziwe. Ciesz się chwilą i korzystaj maksymalnie, ile się da.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - WAGA

Będziesz dziś przewodziła na służbowym zebraniu. Dobrze się do niego przygotuj, szef bacznie obserwuje. Postaraj się być serdeczna i wyrozumiała dla pomysłów innych osób.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - SKORPION

Musisz jeszcze raz przemyśleć minione wydarzenia oraz sprawy już zakończone. Takie podejście sprawi, że już nigdy więcej nic podobnego nie wydarzy się w twoim życiu.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - STRZELEC

Wiele spraw dnia dzisiejszego wydawać się tobie będzie błahe, nudne i zupełnie niepotrzebne. Po prostu zapragniesz samotności i zwykłego, świętego spokoju.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

Nie zamykaj się w sobie na nowe doznania. Poprzez taką postawę może umknąć ci coś bardzo ważnego i godnego twojej uwagi, zwłaszcza ciekawe spotkania towarzyskie.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. - WODNIK

Chwilowo z partnerem nie znajdziecie dziś wspólnego języka. Wynikać to będzie z przemęczenia oraz z nadmiaru obowiązków u każdego z was. Przeczekajcie w spokoju trudny czas.

Horoskop dzienny nna czwartek, 29 września 2022 r. - RYBY

Ktoś z twojego dzieciństwa odezwie się dziś do ciebie. Przyniesie bardzo dobre wiadomości. Powspominacie również stare czasy i będzie to udana podróż w przeszłość.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy