Reklama

Reklama

Jasnowidzka Aida znów apeluje do Polaków. W komentarzach poruszenie

Wróżka Aida Kosojan-Przybysz ma nowe przesłanie dla swoich obserwatorów na Instagramie. Na 24 września przygotowała kolejną cenną radę, którą jej zdaniem powinniśmy się kierować w swoim życiu. Jasnowidzka apeluje do Polaków, aby postępowali tak każdego dnia, a ich życie będzie piękniejsze.

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz to ormiańska wizjonerka, która od wielu lat mieszka w Polsce. Regularnie dzieli się swoimi wizjami i przeczuciami, które niejednokrotnie już się sprawdzały. Niezwykłe umiejętności do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po swoich babciach. Kobiety ponoć dostrzegły, że malutka Aida ma niezwykły dar i od dziecka go w niej pielęgnowały. Aida chętnie też udziela porad, np. w autorskim projekcie Potęga Obfitości. W sieci pełno jest relacji osób, które spotkały Aidę i opowiadają o tym, jak spotkanie z wizjonerką zmieniło ich życie.

Reklama

Czytaj też: Niezwykłe przesłanie jasnowidzki Aidy. Słowa dadzą do myślenia wielu Polkom

24 września - Dzień oglądania się za siebie z miłością

Wróżka Aida prowadzi też konto na Instagramie, na którym to dzieli się z obserwatorami przesłankami na dany dzień oraz szeregiem porad dotyczących życia. Jej najnowszy wpis pochodzi z 24 września i dotyczy bardzo istotnej kwestii, o której często zdarza się zapominać. Jak napisała, dzień ten jest dniem oglądania się za siebie z miłością. Jak należy to rozumieć?

Wróżka wyjaśniła, co miała konkretnie na myśli. Aida apeluje do Polaków, aby postarali się zapomnieć o wszelkiego rodzaju przykrościach i złych wspomnieniach, a zaczęli powracać do tych, które dobrze się im kojarzą. Radzi wszystkim, by przypomnieli sobie dobre momenty życia, odnaleźli w myślach miejsca, w których byli szczęśliwi, a także aby odnowili dawne relacje z bliskimi osobami. 

Czasem zdarza się, że w natłoku codziennych obowiązków i niezbyt optymistycznych wydarzeń na świecie jesteśmy skołowani i pochłonięci "szarym" życiem. Wizjonerka zachęca więc, aby zrobić sobie "pauzę" i odnaleźć w codzienności pozytywne strony. 

Mimo iż "dzień oglądania się za siebie z miłością" miał swoje święto 24 września, warto kierować się tą zasadą w każdym możliwym momencie swojego życia. Wróżka przekonuje, że takie podejście pomoże uporać się z trudami, które na co dzień towarzyszą Polakom. Zdaniem Aidy wspominanie wyłącznie dobrych chwil, miejsc i ludzi przyniesie sprawi, że ludzie będą dla siebie bardziej życzliwi i zdobędą więcej siły do kolejnych wyzwań.

Nowe przesłanie Aidy. Obserwatorzy dziękują wizjonerce

Nowa wskazówka nie umknęła uwadze najwierniejszym obserwatorom Aidy. Chwilę po publikacji postu fani podziękowali wizjonerce za mądre słowa, niektórzy zdradzili również swoje sposoby na pielęgnowanie kojących wspomnień. "Pięknie napisane", "Gdy w naszym życiu pojawiają się góry, dobrze wracać myślami do chwil szczęśliwych", "Niewiarygodne, właśnie dziś mam taki dzień. Dziękuję" - to tylko kilka krzepiących komentarzy pod postem opublikowanym na profilu Aidy. Trzeba przyznać, że jej słowa mają niezwykłą moc wyzwalania dobrej energii. 

Zobacz także: Wróżka Aida: “Dzień wyjątkowych znaków”. Oto co należy robić

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy