Zapowiada się "złoty tydzień". Kto może liczyć na szczęście? Odpowiada wróżka Anne

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Na co mogą liczyć zodiakalne Barany, a na co powinny uważać Byki? Sprawdź swój horoskop tygodniowy od wróżki Anne (22-28.04.2024 r.)

Horoskop tygodniowy od wróżki Anne
Horoskop tygodniowy od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 22-28.04. 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Kwietniowa  aura zaskoczy cię dreszczykiem emocji. W pracy pojawią się nowe osoby, a jedna z  nich  przyniesie ci bezsenne noce i problem, który zacznie trapić  Twoje do tej pory  stonowane serce.  Wolne  zaś zaczną  być kuszone przez kogoś, kto mieszka obok nich. Daj się ponieść temu, co jeszcze nieodkryte i przyjmij w weekend zaproszenie na krótki  wypad za miasto. W niedziele dostaniesz ważną  wiadomość!

Horoskop tygodniowy dla Byka

Początek tygodnia przyniesie chęć wprowadzania w życie zmian. W pracy będziesz musiał borykać się z konsekwencjami swoich nieprzemyślanych decyzji. Zajęte Byki zadbają o komfort i bezpieczeństwo w relacji, w której są już od jakiegoś czasu. Wolne zaś nie powinny martwić się o przyszłość miłosną, bo już wkrótce poznają kogoś, kto spełni ich oczekiwania. W  weekend warto się spotkać z przyjaciółmi.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Już od samego poniedziałku będziesz miał nerwy na stare sytuacje. W pracy nie wymigasz się od zadań, które  powinien wykonać  ktoś inny, ale obecnie nie ma go w robocie. Zajęte Bliźnięta będą szukały najlepszych form spędzania czasu we dwoje. Wolne zaś w towarzystwie poznają kogoś, kto bardzo spodoba im się fizycznie. Użyj odpowiednich słów, a szybko trafisz do jego serca!

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu  nie wszystkie sprawy ułożą się po twojej myśli. W pracy  będziesz borykać się z szukaniem dla siebie odpowiedniej drogi, która teraz może być w stadium zagmatwania. Zajęte Raki będą miały wrażenie, że partner jest skryty i nie mówi im szczerze o swoich pragnieniach czy uczuciach. Wolne zaś poznają kogoś, kto będzie nimi zainteresowany, ale one powinny wyrazić się jasno bez zbędnych sygnałów.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Aura tego tygodnia otoczy cię pozytywną energią. W pracy szef  będzie prowadził z tobą poważne rozmowy dotyczące rozwoju  nowych projektów. Zajęte Lwy powinny uważać, aby ich ego nie przyćmiło  rzeczywistości, z którą się borykają.  Warto pomyśleć o tym, co dobrego możesz  zrobić dla relacji. Wolne zaś   zupełnie przypadkiem poznają kogoś, kto zauroczy ich od pierwszej chwili.  W weekend pomyśl o tym, jak zadbać o zdrowie.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Czeka cię trudny tydzień. W pracy będziesz musiał poradzić sobie z  zarzutami, jakie stawiają ci  inni. Zajęte Panny  będzie trapić obsesja poczucia wypalenia. Możesz mieć wrażenie, że już nic dobrego nie uda ci się z tej relacji wyciągnąć. Wolne zaś stworzą wokół siebie tajemniczą aurę licząc na spotkanie kogoś, kto będzie miał ochotę podjąć wysiłek i zdobyć ich serce. W weekend zachowaj zdrowy rozsądek!

Horoskop tygodniowy dla Wagi

W tym tygodniu pozwolisz sobie na więcej luzu. W pracy możesz mieć trudność z wykonaniem zadań na czas, bo zajmować cię będą  biurowe ploteczki. Zajęte Wagi staną się bardziej wrażliwe na piękno natury i zapragną spędzać więcej czasu z partnerem poza domem. W piątek będzie okazja, aby odważnie wyrazić to, co leży ci na sercu!. Wolne zaś poznają kogoś, kto od razu ich oczaruje, ale one będą próbowały stłumić swoje emocje.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Kwietniowa aura wpłynie na pozytywny nastrój. W pracy nastawisz się na  poszukiwania nowego zatrudnienia. Mniej na uwadze jednak to, aby mierzyć siły na zamiary. Zajęte Skropiony będą działać bezmyślnie, zamiast kierować się zdrowym rozsądkiem, co wpłynie na nieprzewidywalne wzajemne zachowania. Wolne zaś raczej spędzą ten tydzień samotnie z dala od towarzyskich atrakcji. W weekend  uszczęśliwi cię wieczór przed TV.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

W tym tygodniu zrobisz się uparty i spięty. Wszędzie dopatrzysz się problemów i spisków!. W pracy unikaj tych, którzy będą zamęczać się różnymi prośbami, bo i tak im nie pomożesz. Zajęte Strzelce mogą mieć trudności z proszeniem tego, co potrzebują i od razu wyjdą jakieś niesmaczne sytuacje. Wolne zaś raczej nie spotkają nikogo, kto spełni ich priorytety. W Weekend udadzą się zakupy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Początek tygodnia przyniesie konieczność zmierzenia się ze sprawami urzędowymi.  Nie unikaj  ich tylko w końcu rozwiąż problem. Zajęte  Koziorożce będą starały się łagodniej postępować wobec partnera.  Odrobina ciepła z twojej strony wpłynie pozytywnie na  jego podejście do ciebie. Wolne zaś ucieszą się z poznania osoby, która odczuwa podobne emocje do nich. W weekend  warto  wybrać się w plener.

Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>
Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Tydzień zaczniesz od ułożenia ambitnych planów. W pracy rozprawisz się zaległościami, które zaczęły już uwierać innych. Zajęte Wodniki będą zaskoczone jak mocnymi uczuciami darzą partnera i popatrzą na wspólne życie z większym optymizmem. Wolne zaś jeśli będą miały ochotę coś zmienić w swoim życiu uczuciowym to powinny zapewnić sobie więcej rozrywek. W weekend zadbaj o swoje ciało i dietę.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

W tym tygodniu zmierzysz się z sytuacjami przeszłości. W pracy wrzuć na luz i nie bierz na siebie więcej niż możesz udźwignąć. Piątkowa rozmowa z kierownikiem będzie jak kubeł zimnej wody!. Zajęte Ryby rozluźnią się i przestaną traktować słowa partnera zbyt poważnie. Lepiej zadbaj o to, by było między wami więcej śmiechu. Wolne zaś poznają nieco ekscentrycznego osobnika, który może wiele zawirowań wprowadzić do ich życia.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas