Reklama

Reklama

Horoskop na 2016 rok

Nadchodzący rok zapowiada się ciekawie! Pojawią się nowe wyzwania i możliwości. Nie zabraknie też zachęty gwiazd, by zadbać o swoją kondycję. Tylko od nas zależy, czy wykorzystamy szanse, jakie niesie los…

Baran 22.03-21.04

W 2016 roku Barany czeka trochę spokoju. Szef zmęczy się poganianiem wszystkich dookoła i odetchniesz od problemów. Zajmiesz się rodziną, docenisz przyjemności.

Reklama

Rodzina

Początek roku sprzyja ważnym przemyśleniom na temat relacji, jakie łączą cię z ludźmi. Bądź uprzejma, ale od osób, które lubią intrygi, dla własnego dobra trzymaj się z daleka. Ten rok udowodni, że knowania i plotki nie są w twoim stylu.

Zdrowie

Będziesz pełna wigoru. Partner namówi cię do uprawiania sportu, ale nie szalej i nie ścigaj się z kimś, kto jest mistrzem. Wszystko w swoim rytmie, a wzmocnisz się i będziesz miała lepszą kondycję.

Pieniądze

W finansach czeka cię korzystny przełom. Wpadniesz na dobre pomysły, jak na czymś zarobić, a nawet rozkręcisz rodzinny biznes. Także większe zakupy, jakie w 2016 roku zrobisz, będą bardzo opłacalne.

Motto

Szkoda czasu na czcze dyskusje! Co masz powiedzieć, powiedz raz i zajmij się ciekawszymi sprawami niż wychowywanie dorosłych ludzi, którzy już się nie zmienią.

Sprawdź swój horoskop

BYK

BLIŹNIĘTA

RAK

LEW

PANNA

WAGA

SKORPION

STRZELEC

KOZIOROŻEC

WODNIK

RYBY

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje