Reklama

Reklama

Sennik miłosny

Czy można wyśnić gorące uczucie? Jak najbardziej – podobnie jak i przelotny flirt czy... zdradę ukochanego. Oto, jak złamać szyfr naszych 33 sennych marzeń i symboli.

We śnie widzisz bożka miłości? Niedługo już cię odwiedzi! Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość, bowiem Amor podpowiada ci, że w twoim otoczeniu jest osoba darząca cię gorącym uczuciem, jednak zbyt nieśmiała, by ci je wyznać.

Auto

Przyglądaj się, z kim jedziesz! Podróż w towarzystwie mężczyzny oznacza, że już niedługo poznasz kogoś, kto wprawi twoje serce w szybszy rytm.

Bocian

W sennych prognozach może oznaczać to... co za dnia! Pojawienie się nowego, małego domownika to najczęstsza interpretacja snu z bocianem. Może jednak przepowiadać także rodzinną pomyślność. Przyśniły ci się dwa bociany? Najwyższa pora wybierać piękną suknię ślubną!

Reklama

Bielizna

Postaraj się zapamiętać jej kolor i... stan. Czerwona zapowiada relację pełną namiętności, biała – zawarcie małżeństwa. Niezbyt idealna ostrzega przed kłopotami w relacjach damsko-męskich.

Przed tobą słodkie chwile... Najczęściej, jeśli widzisz ciastka we śnie, spodziewać się możesz... wesela. Jeśli zjadasz je ze smakiem, wówczas oczekuj wizyty mężczyzny, który od dawna był bliski twojemu sercu.

Dłonie

Zapamiętaj szczegóły tego snu! Jeśli bowiem we śnie oglądasz swoje ręce, to zapowiedź problemów w związku – prawdopodobnie partner nadużyje twojego zaufania.

Co innego, jeśli w sennych marzeniach trzymasz ukochanego za rękę. Wtedy możesz być pewna, że udzieli ci wsparcia oraz otoczy czułą opieką.

Fale

Symbolizują nasze emocje. Obserwowane z oddali, wzbudzające lęk, mogą być oznaką strachu przed zaangażowaniem w związku, obawy przed utratą kontroli nad swoimi uczuciami. Jeśli poddajesz się dużej fali, która unosi cię ze sobą – to znak, że czeka cię wspaniały związek, który pochłonie cię bez reszty.

Fotografowanie

Może zapowiadać związek lub... rozstanie. Wszystko zależy od tego, kogo fotografujesz. Jeśli jest to ktoś ci znany, wówczas może być to oznaka rychłego zakończenia danej relacji. We śnie fotografowałaś nieznajomą ci osobę? Przed tobą związek, ale krótkotrwały.

Futro

Wróży wszelką pomyślność, także w sferze emocjonalnej. Wspaniale, jeśli śnisz o sobie samej w okazałym futrze – to zapowiedź rychłego małżeństwa lub udanego związku z wartościowym mężczyzną.

Iskry

Rozniecisz duże emocje! Być może, będą one pozytywne – rozpalisz na nowo płomień pożądania w swoim związku. Prawdopodobne jest jednak i to, że czekają was z partnerem ogniste kłótnie.

Jabłko

Biblijny symbol grzechu. Piękny, dojrzały owoc przepowiada czas realizacji emocjonalnych pragnień, a także wstąpienie na ślubny kobierzec. Inne znaczenie mają jabłka zielone, niedojrzałe – oznaczają one, że żywisz do partnera urazę i masz do niego wiele zastrzeżeń.

Koń

Od wieków był uważany za ucieleśnienie nieuświadamianych pragnień. Przede wszystkim – tych erotycznych, ale nie tylko. Bardzo ważne jest umaszczenie konia: biały zapowiada spotkanie, przynoszące miłość twojego życia, kary – niewierność ukochanego. We śnie zobaczyłaś podkowę? Na twoim palcu wkrótce zagości obrączka. Jedziesz na białym koniu? Szykuje się huczne wesele!

Kwiaty

Ważny jest np. ich kolor lub działania z nimi związane. Jeśli je układasz, nadchodzi czas na porządki w sprawach uczuciowych. Nawadnianie zapowiada konieczność opieki nad bliską osobą. Żółte kwiaty są oznaką zazdrości, czerwone – pożądania.

Łabędzie

Ich pojawienie się we snach oznacza same pozytywy. Zadowolone powinny być zwłaszcza singielki – biały łabędź wróży znalezienie godnego zaufania partnera. Jesteś w związku? Przestań martwić się ostatnimi nieporozumieniami, bo szybko miną! Ale… Pojawienie się łabędzi we śnie może także sugerować, że w waszym związku brakuje krztyny szaleństwa.

Łańcuszek

Jego ogniwa odnoszą się do siły związku. Zerwany może oznaczać rozstanie, uszkodzony – potrzebę naprawy małżeństwa. Jeśli we śnie odnajdujesz łańcuszek, rozstanie z partnerem będzie krótkotrwałe.

Łódka

We śnie płyniesz nią z kimś? Twoja podświadomość podpowiada ci, że powinnaś bardziej skupić się na swoim związku. Być może, nie zdajesz sobie sprawy, że źle się w nim dzieje i coraz bardziej się oddalacie. Łódź jest zakotwiczona? Wasz wspólna przyszłość jest świetlana!

Napoje

Istotny jest ich smak! Smaczne, słodkie napitki wróżą pozytywne emocje, wywołane np. namiętnym romansem. Jeśli śnisz o tym, że nie możesz ugasić pragnienia, symbolizuje to... niezeralizowanie potrzeby bliskości także na jawie.

Naszyjnik

Dobrze jest go otrzymać – także we śnie! Przepowiada to bowiem małżeństwo z zamożnym, kochającym mężczyzną.

Pajęczyna

To ostrzeżenie przed wplątaniem się w nie najlepsze relacje. Mężatki powinny dwa razy zastanowić się, czy na pewno warto tracić głowę dla innego mężczyzny.

Pierścionek

Pilnuj go także we śnie! Jego zgubienie wróżyć może zakończenie relacji lub zdradę. Jeśli zaś otrzymujesz od kogoś pierścionek, spodziewaj się gorącego wyznania...

Pocałunki

Temu symbolowi przypisuje się wiele znaczeń. Całus składany na dłoni zapowiada powodzenie w sprawach uczuciowych. Jeśli całowane są stopy, los szykuje dla ciebie relację pełną bezwarunkowego oddania. Gdy jednak całuje cię bliska osoba, czeka was… kłótnia.

Pożar

Wróży emocje, niosące zniszczenie. Uważaj na swoje słowa – byle drobiazg może doprowadzić do awantury z ukochanym.

Rękawiczki

Nie interpretuj ich tylko jako miłosnego fetyszu! Śnienie o nich jest przestrogą przed pojawieniem się miłosnej rywalki. Zdejmowanie – zapowiada nowy związek pełen erotycznych doznań.

Słowik

Jego trele to radosne peany! Są zapowiedzią niebywale udanego związku, a także miłości rodzinnej. Mogą świadczyć także o tym, że ktoś kocha cię potajemnie...

Strzelanie

Niestety, nie wróży nic dobrego. Oznacza bowiem kłopoty w związku. Jest to przede wszystkim przestroga przed partnerem, który nie zachowuje się wobec ciebie uczciwie. Odniosłaś ranę w strzelaninie? Przed tobą zawód miłosny.

Wiśnie

Wiążą się z zalotami. Jeśli śnisz o częstowaniu kogoś tymi owocami, uważaj na intencje swojego adoratora – mogą okazać się nieszczere, a flirt skończy się nieszczęśliwym zdarzeniem. Kwaśne wiśnie są symbolem czekającego cię rozczarowania w związku, podczas gdy zgniłe – szczęścia rodzinnego. Ty jesz wiśnie? To wróży namiętne pocałunki...

Śnieg

Choć kojarzy się nam z chłodem, może mieć także pozytywne znaczenie. Radosne zabawy w białym puchu są zapowiedzią związku, w którym dominować będzie przede wszystkim erotyczna fascynacja. Topniejący na ciele śnieg jest symbolem przełamania pewnych ograniczeń i otwarcia się na pozytywne emocjonalne doznania.

Żaba

Jej rechot oznacza dobre nowiny! Nagła wiadomość sprawi ci wiele radości i pozytywnie wpłynie na sprawy uczuciowe. Jeśli kobieta widzi we śnie dużą ropuchę, los może postawić na jej drodze bardzo interesującego wdowca. Żaba zapowiada też dobre relacje z partnerem.

Gołębie

Zwykle przynoszą same pozytywne wieści! Jeśli we śnie słyszysz ich gruchanie, twoje kłopoty z ukochanym wkrótce miną! Podobne znaczenie ma pojawienie się w sennych marzeniach białego gołębia. Zraniony ptak to znak, że musisz popracować nad emocjami.

Obrączka

Nie zawsze odnosi się do zawarcia małżeństwa! Jeśli we śnie widzisz obrączkę, możesz... spać spokojnie. Symbolizuje to bowiem wierność partnera. Sen o noszeniu obrączki jest wyjątkowo pomyślny dla singielek.

Koniec z samotnością, przed wami silne uczucie! Inny los czeka tych, którzy we śnie gubią złoty symbol oddania – być może porzucą bliską osobę lub zostaną porzuceni...

Suknia

Nie zawsze zapowiada miłe chwile. Najlepiej, by była okazała, elegancka – wtedy nie masz powodu do narzekań! Czarna może przynieść rozczarowani oraz niepowodzenia w miłości, biała – poczucie osamotnienia.

Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Dowiedz się więcej na temat: Sennik | Nie | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje