Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2016

Czy gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe? Czy wykorzystasz szanse, które da Ci los? Sprawdź swój horoskop.

Baran 21.03. - 20.04

Przed tobą rok bardzo intensywnego rozwoju. Warto podnieść sobie poprzeczkę i siegnąć po więcej. Dzięki temy będziesz mogła zaspokoić swoje ambicje i spełniać marzenia.

Reklama

Życie osobiste

Saturn wysyła w Twoją stronę twórcze impulsy. To najlepszy moment, żeby zwiedzać świat i poszerzać horyzonty. Przy tej okazji w Twoim życiu pojawią się nowi przyjaciele i mentorzy. Jeśli chcesz w tym roku coś zmienić w życiu lub wyglądzie, szanse powodzenia są spore. Los będzie też teraz sprzyjał Ci w miłości. Możesz liczyć na stworzenie stabilnego, rokującego na przyszłość związku. Pary z wieloletnim stażem czeka dobry czas, pełen miłości i szczęścia.

Praca i pieniądze

Przez cały rok będzie Cię wspierać konstruktywna energia Saturna. Osiągniesz cel w pracy, a odpowiednie osoby to dostrzegą. Dostaniesz szansę wykazania się talentem, odpowiedzialnością, zawodowym przygotowaniem. Jeśli prowadzisz działalność na własny rachunek, Twoja pozycja się umocni, wzrośnie prestiż i poczucie finansowego bezpieczeństwa. Możesz zainwestować zarobione pieniądze, kupić nieruchomość. W drugiej połowie roku, gdy do gry włączy się Jowisz, niektórym Baranom trudno będzie usiedzieć w miejscu. Dobrym pomysłem okaże się skorzystanie z oferty pracy za granicą. Poznanie innej kultury może być bardzo inspirujące! Już teraz powinnaś zainwestować w kurs nauki języka - to idealny czas na uzupełnienie wykształcenia.

Zdrowie i forma

Korzystne zmiany w tym roku będą też dotyczyć Twojego ciała i ducha. Podejmuj wyzwania. Zdecyduj się na kurację, której od dawna potrzebujesz - zrzuć kilka kilogramów, wzmocnij mięśnie. Zadbaj też o to, co jesz, sięgaj po ekologiczne produkty. Ogranicz lub całkiem odstaw mięso. Przyda Ci się więcej ruchu. Ponieważ w tym roku źródłem twojej energii życiowej okaże się kontakt z ludźmi, wybierz sport, który uprawia się zespołowo. Znajdź sobie mistrza-przewodnika, który pomoże Ci pokonać ograniczenia i podpowie, jak odkryć drzemiące w Tobie możliwości. Wtedy wszelkie działania z pewnością zakończą się sukcesem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje