Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2016

Czy gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe? Czy wykorzystasz szanse, które da Ci los? Sprawdź swój horoskop.

Baran 21.03. - 20.04

Przed tobą rok bardzo intensywnego rozwoju. Warto podnieść sobie poprzeczkę i siegnąć po więcej. Dzięki temy będziesz mogła zaspokoić swoje ambicje i spełniać marzenia.

Życie osobiste

Saturn wysyła w Twoją stronę twórcze impulsy. To najlepszy moment, żeby zwiedzać świat i poszerzać horyzonty. Przy tej okazji w Twoim życiu pojawią się nowi przyjaciele i mentorzy. Jeśli chcesz w tym roku coś zmienić w życiu lub wyglądzie, szanse powodzenia są spore. Los będzie też teraz sprzyjał Ci w miłości. Możesz liczyć na stworzenie stabilnego, rokującego na przyszłość związku. Pary z wieloletnim stażem czeka dobry czas, pełen miłości i szczęścia.

Reklama

Praca i pieniądze

Przez cały rok będzie Cię wspierać konstruktywna energia Saturna. Osiągniesz cel w pracy, a odpowiednie osoby to dostrzegą. Dostaniesz szansę wykazania się talentem, odpowiedzialnością, zawodowym przygotowaniem. Jeśli prowadzisz działalność na własny rachunek, Twoja pozycja się umocni, wzrośnie prestiż i poczucie finansowego bezpieczeństwa. Możesz zainwestować zarobione pieniądze, kupić nieruchomość. W drugiej połowie roku, gdy do gry włączy się Jowisz, niektórym Baranom trudno będzie usiedzieć w miejscu. Dobrym pomysłem okaże się skorzystanie z oferty pracy za granicą. Poznanie innej kultury może być bardzo inspirujące! Już teraz powinnaś zainwestować w kurs nauki języka - to idealny czas na uzupełnienie wykształcenia.

Zdrowie i forma

Korzystne zmiany w tym roku będą też dotyczyć Twojego ciała i ducha. Podejmuj wyzwania. Zdecyduj się na kurację, której od dawna potrzebujesz - zrzuć kilka kilogramów, wzmocnij mięśnie. Zadbaj też o to, co jesz, sięgaj po ekologiczne produkty. Ogranicz lub całkiem odstaw mięso. Przyda Ci się więcej ruchu. Ponieważ w tym roku źródłem twojej energii życiowej okaże się kontakt z ludźmi, wybierz sport, który uprawia się zespołowo. Znajdź sobie mistrza-przewodnika, który pomoże Ci pokonać ograniczenia i podpowie, jak odkryć drzemiące w Tobie możliwości. Wtedy wszelkie działania z pewnością zakończą się sukcesem!

Byk 21.04. - 20.05

W tym roku gwiazdy szczególnie ci sprzyjają, wiec twoje pragnienia wreszcie mają szansę się ziścić. Korzystne zmiany wyzwolą w tobie jeszcze większą siłę i chęć do działania.

Życie osobiste

Dzięki energii Jowisza, który w pierwszej połowie roku znajdzie się w obszarze przyjemności w twoim horoskopie, dopisze Ci szczęście w sprawach sercowych. Poczujesz przypływ radości. Jeśli jesteś singielką, skorzystasz z okazji do podróżowania i poznawania nowych ludzi. Jest szansa, że spotkasz kogoś wyjątkowego, a romans przerodzi się w coś poważniejszego. Jesteś w związku? Też czekają Cię emocje! Potężny Pluton wzmocni Wasze uczucie. Możliwe też, że otworzy kolejny, ekscytujący etap związku...

Praca i pieniądze

Zapowiada się ciekawy rok. Umacniaj swoją pozycję, nawiązuj kontakty z najbliższym otoczeniem i szerokim światem. Jowisz pomoże Ci dostrzec Twoje mocne i słabsze strony. Ta wiedza okaże się przydatna, bo swoje ewentualne braki będziesz mogła uzupełnić. Wiedzę zdobywaj w każdy dostępny sposób. Czerp ją nie tylko z książek, ale też z życia. Ktoś powiedział, że o drodze można dowiedzieć się więcej idąc nią, niż studiując mapy. Dlatego nawet jeśli już czujesz się ekspertem w danej dziedzinie, nadal szukaj i eksperymentuj. Masz jakiś konkretny talent? Zaprezentuj go światu na własną rękę lub zgłaszając się np. na casting do programu promującego uzdolnione osoby. Kreatywne i twórcze Byki mogą doczekać się w tym roku dużego uznania i pieniędzy.

Zdrowie i forma

Znakomita większość Byków nie będzie miała większych powodów do narzekań. Mimo to nie spoczywaj na laurach i dbaj o swoją kondycję. Na pewno przyda Ci się większa dawka ruchu. W pierwszej połowie roku, jeśli masz naturalną skłonność do tycia, częściej kontroluj swoją wagę, żeby nie nabrać zbędnych kilogramów. Nie myśl jednak o drakońskich dietach, ale postaraj się zmienić swoje nawyki żywieniowe. To da lepsze i trwalsze rezultaty! Twoje samopoczucie poprawi też kontakt z życzliwymi ludźmi. Postaw na umiar, zdrowy rozsądek i pozytywne emocje.

Bliźnięta 21.05. - 21.06

Czekają cię ważne decyzje, których nie sposób będzie uniknąć. Podejmując je, staraj się myśleć perspektywicznie. Wszystko co postanowisz, będzie miało wpływ na twoją przyszłość.

Życie osobiste

W obszarze Twoich relacji na dłużej zagości impulsywny Mars i bezkompromisowy Saturn. W Twoim związku nie raz mocniej zaiskrzy - oby nie zrobił się z tego pożar! Waż słowa i postępuj odpowiedzialnie. Do jesieni Twoją głowę zaprzątną domowe inwestycje - tu też mierz siły na zamiary. Inwestuj raczej w uczucia - czas spędzony z rodziną zaprocentuje stokrotnie! Od września atmosfera w związku się poprawi. Samotne serce w drugiej połowie roku może liczyć na szczęśliwą odmianę losu - ktoś straci dla Ciebie głowę!

Praca i pieniądze

W sprawach zawodowych masz szanse na sukces, o ile nie skusi cię wizja doraźnych zysków. Czasem to, co wydaje się atrakcyjne, wcale się nie opłaca! Zanim więc zmienisz pracę lub przyjmiesz jakąś propozycję, dobrze się zastanów. Kontroluj też swoją ambicję i nie zachowuj się władczo. Mars i Saturn w obszarze relacji mogą zaognić Twoje stosunki z osobami, które poczują się zlekceważone lub zagrożone twoim zachowaniem. Oprzyj się też pokusie nadmiernych wydatków. Zaciągnięcie dużego kredytu ograniczy Twoją życiową swobodę. W drugiej połowie roku pojawią się okazje, żeby błysnąć talentem i wybić się z szeregu. Wykaż inicjatywę, bo to pewna droga do awansu! Jeśli pracujesz na własny rachunek, nawiązuj kontakty. Wykorzystaj swoje niebanalne pomysły - okażą się trafione!

Zdrowie i forma

Zadbaj o siebie - koniecznie zrób badania kontrolne i odwiedź lekarzy, do których już od dawna powinnaś się zapisać na wizytę. Koniec wymówek! Teraz przyszedł czas, żeby zatroszczyć się o swoje zdrowie. W pierwszej połowie roku możesz odczuwać zmienność nastrojów. Aby poprawić samopoczucie, staraj się na bieżąco rozładowywać codzienny stres. Myśl pozytywnie i więcej wypoczywaj. Druga połowa roku to dobry moment, żeby zacząć uprawiać jakiś sport. Najłatwiej będzie Ci podjąć wyzwanie, jeśli wybierzesz dyscyplinę zespołową. Ćwicz w grupie, a bez większego trudu wytrwasz w swoim postanowieniu.

Rak 22.06. - 22.07

W pierwszej połowie roku korzystaj z dobrego układu gwiazd i staraj się zdobywać wszystko, co jest do zdobycia. W drugim półroczu zbieraj owoce swojej pracy i ciesz się nimi.

Życie osobiste

Dzięki wsparciu przyjaznego Ci Jowisza, pomyślnie ułożysz swoje relacje z otoczeniem. Rozwiążesz większość problemów i znajdzesz drogę do ludzkich serc. Korzystny wpływ wywrze też na Ciebie Neptun - planeta, która sprzyja uczuciowym uniesieniom. W dobranych parach będziecie odkrywać wspólne zainteresowania, podróżować i wzbogacać wasze życie. Chcesz coś zmienić? Teraz masz na to szansę. Czas szczególnie sprzyja budowaniu rodzinnej atmosfery, pełnej ciepła.

Praca i pieniądze

Przed Tobą etap spokoju i stabilizacji, a Twojej zawodowej pozycji nic nie będzie zagrażać. To jednak nie oznacza, że powinnaś być bierna. Staraj się pogłębiać swoją wiedzę i być na bieżąco. Jowisz przyniesie Ci wiele okazji do tego, żebyś mogła podnieść swoje kwalifikacje. Z takich okazji szczególnie powinny skorzystać osoby, które szukają zatrudnienia. Nie gardź skromnymi propozycjami, bo mogą być wstępem do lepszej przyszłości. Szanse na sukces pojawią się w połowie roku. Jednak nie próbuj przyspieszać biegu spraw. Rozsądnie postępuj też z pieniędzmi, bo Jowisz w kwadraturze to pokusa nadmiernych wydatków. Bądź ostrożna i nie daj się namówić na kredyty. Nie zadzieraj też z urzędami, a rok zakończysz stwarzając mocne podwaliny do budowania kolejnych sukcesów.

Zdrowie i forma

W nadchodzącym roku poświęć sobie więcej uwagi. Postaraj się odnaleźć wewnętrzną harmonię, której od jakiegoś czasu Ci brakuje. To idealny moment, żeby podjąć odkładane do tej pory, długoterminowe, leczenie lub rehabilitację. Jest szansa, że terapia szybko przyniesie spodziewane rezultaty i nie będzie trwała tak długo, jak pierwotnie zakładano. Wolny czas postaraj się spędzać tak jak lubisz - na pełnym luzie w dobrym towarzystwie. To sprawi, że do końca roku będziesz w kwitnącej formie - co zauważą wszyscy w Twoim otoczeniu.

Lew 23.07-23.08

Niektórzy mawiają, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. W twoim wypadku to najszczersza prawda: rok zacznie się dla ciebie całkiem dobrze, a skończy jeszcze lepiej!

Życie osobiste

W pierwszym półroczu, dzięki pomocy Saturna, będziesz mogła znaleźć życiową przystań. Zakochane Lwy będą wiły miłosne gniazdka, a szukające pary - mają szansę na płomienny romans. W rodzinach też zapowiada się dobra atmosfera - niewykluczone, że na świat przyjdą dzieci. We wrześniu Jowisz przyniesie Ci wiele okazji do spotkań towarzyskich i nawiązywania nowych kontaktów - skorzystaj więc z tego. Będziesz przyciągać ludzi swoim sposobem bycia. Łatwo oczarujesz tych, na których względach szczególnie Ci zależy.

Praca i pieniądze

Wsparcia udzielą Ci dwie planety: sprzyjający sukcesom Saturn oraz Uran - odważny eksperymentator. Dlatego w finansach możesz liczyć na dobrą passę. Pierwsze miesiące roku okażą się okresem twórczym, a jednocześnie pewnym i bezpiecznym. Od września, gdy do gry włączy się Jowisz, nawiążesz nowe kontakty. Wpadną Ci do głowy ciekawe pomysły na życie i karierę. Ten okres sprzyja edukacji. Znakomita większość Lwów szturmujących bramy szkół i uczelni bez problemu zda egzaminy. Etap nauki masz już za sobą? Z powodzeniem możesz się zająć pomnażaniem majątku. W tym względzie wykażesz się wyjątkową kreatywnością. Sporo skorzystasz też na nowych kontaktach zawodowych. Śmiało inspiruj się dokonaniami ludzi, których podziwiasz - ta wiedza okaże się cenna.

Zdrowie i forma

Staraj się prowadzić zdrowy tryb życia, bo dobrą formę też warto pielęgnować. Regularnie ćwicz, relaksuj się i wypoczywaj. Kiedy przyjdzie czas urlopu, nie wybieraj się na wczasy w samotnej leśniczówce! Dwa tygodnie spędzone na odludziu, gdzie jedyną rozrywką jest codzienna wyprawa po świeże bułki - to nie jest odpoczynek dla Ciebie. Aby naładować życiowe akumulatory, wybierz raczej modny kurort pełen ludzi lub festiwal filmowy. W takim miejscu będziesz czuła się jak ryba w wodzie! Potrzebujesz imprez, ludzi i pozytywnych wrażeń - właśnie w takich warunkach najlepiej wypoczywasz.

Panna 24.08. - 23.09

Ten rok podzieli się na dwie połowy. W pierwszej zgromadzisz cenny kapitał - pozytywne emocje i sukcesy. W drugiej skoncentrujesz się na utrzymaniu status quo.

Życie osobiste

Czas, gdy Jowisz przemierza Twój znak, zapowiada okres dużego powodzenia. Już w minionym roku cieszyłaś się jego protekcją. Możliwe, że zdążyłaś się zakochać lub zaręczyć. Jeśli wciąż jesteś singielką, odczujesz zwiększone zainteresowanie swoją osobą. Panny, które są z kimś związane, do wakacji mogą liczyć na przyjemności i rozrywki, które ubarwią związek. Druga połowa roku zapowiada się bardziej pracowicie - w perspektywie więcej domowych obowiązków, wspólnej pracy i inwestycji.

Praca i pieniądze

Do początku września cieszyć się będziesz wsparciem Jowisza, który obdarzy Cię wieloma szansami. Wprawdzie Mars i Saturn wywołają nieco zamieszania, ale jeśli będziesz działać z wyczuciem, osiągniesz swoje cele. Nie obawiaj się podnieść sobie poprzeczki i inwestować w swój rozwój. To dobry czas, żeby rozpocząć naukę, zrobić dyplom, zmienić pracę, a nawet usamodzielnić się, otwierając własną firmę. W sprawach finansowych zapala się zielone światło, więc przedsięwzięcia będą prowadzić do sukcesu. W ostatnich miesiącach roku znajdziesz się pod silniejszym wpływem Saturna, więc nie przyspieszaj biegu ważnych spraw. Na tym etapie nie wszystkie plany uda się zrealizować. Czasem trzeba będzie zaczekać na lepszą okazję. Bądź cierpliwa, a na tym zyskasz!

Zdrowie i forma

W pierwszej połowie roku nie powinnaś mieć powodów do zmartwień. Twoja kondycja i samopoczucie będą raczej bez zarzutu. Jedyna uwaga dotyczy diety - jeżeli masz skłonności do tycia, lepiej szerokim łukiem omijaj cukiernie! Chwila przyjemności nie jest warta podwójnego wysiłku na siłowni lub bieżni. Począwszy od września zmniejsz narzucony sobie sportowy rygor. Kiedy przybędzie Ci obowiązków, staraj się jak najczęściej wrzucać na luz i wypoczywać. Drugie półrocze to również dobry okres, żeby bardziej skupić się na zdrowiu i zrobić kompleksowe badania

Waga 24.09. - 23.10

Choć rok zacznie się bez fajerwerków, jesienią czeka cię wiele atrakcji. Zanim się pojawią, postaraj się uporządkować różne sprawy, żeby nowe wątki mogły rozwijać się bez przeszkód.

Życie osobiste

Saturn zapewni Ci równowagę emocjonalną potrzebną do podjęcia właściwych decyzji. Zakończ więc niefortunne znajomości i chybione inwestycje. Po wakacjach do Twojego znaku wkroczy dający szczęście Jowisz. Taki moment zdarza się raz na 12 lat, więc sama widzisz, jaka to okazja! Samotnym Wagom sypną się oferty matrymonialne, a tym, które mają rodziny - dary od losu w postaci darowizn lub spadków. Możliwa jest przeprowadzka i poprawa standardu życia.

Praca i pieniądze

Wspiera Cię Saturn, więc nie masz powodów do obaw. Jeśli masz ochotę rozpocząć nowy projekt, zrób to, ale nie gwałtownie. W pierwszej połowie roku dobrze przygotuj grunt pod przyszłe zamierzenia. Rozwiąż problemy, które już dawno powinny znaleźć swój finał. W pierwszych dniach września poczujesz przypływ optymizmu, energii i nowych możliwości. Wtedy zastanów się dobrze, co chciałabyś osiągnąć i uczyń w tym kierunku choćby jeden krok. Jeśli zamarzy Ci się efektowna kariera - śmiało działaj! Będziesz mogła nawiązać nowe kontakty, zmienić miejsce zatrudnienia, rozpocząć pracę na własny rachunek... Twoja sytuacja finansowa znacząco się poprawi. Wiara we własne siły zwiększy Twoją kreatywność. Postaw na nieszablonowe pomysły, a osiągniesz jeszcze więcej!

Zdrowie i forma

W okresie, kiedy cieszysz się względami planetarnych wpływów, raczej nie będziesz narzekała na złe samopoczucie. Mimo to nie spoczywaj na laurach i na co dzień dbaj o swoją formę. Dzięki temu w chwilach intensywnej pracy, gdy będziesz potrzebowała więcej sił, nie doświadczysz wyczerpujących spadków energii. Uprawiaj sport, który lubisz. A jeśli nie masz ukochanej dyscypliny, wybierz spacery. Dobrze się też odżywiaj i nie zapomnij o właściwej dawce snu i relaksu. W ten sposób najlepiej zadbasz o równowagę pomiędzy ciałem i duchem. A to ona stanowi klucz do Twojej dobrej formy psychicznej i fizycznej

Skorpion 24.10. - 22.11

To, co najlepsze zdarzy się wkrótce, więc zaczniesz od deseru. Jesienią zrobi się spokojnieni, ale dobra passa będzie nadal trwać. Przyjdzie czas na analizę i wybór najbardziej rokujących wątków.

Życie osobiste

Jesteś singielką? Dzięki pomocy Jowisza łatwiej zawrzesz nowe znajomości. Być może na Twojej drodze stanie osoba, w której się zakochasz. Nawet jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, nie opieraj się temu uczuciu! Sprawy domowe też ułożą się pomyślnie. Ucieszy Cię dobra atmosfera, komfort życia, obecność bliskich. W parach, w których upływ czasu osłabił żar uczuć, ten rok przyniesie ożywienie. Połączą Was wspólne cele, np. wychowanie dzieci czy urządzanie domu.

Praca i pieniądze

Z pewnością otrzymasz w tym roku niejedną ciekawą propozycję, ale nie kieruj się tylko doraźnym zyskiem. Wybieraj oferty, które mają perspektywy. Bywa, że za szumnym tytułem niewiele się kryje, a coś z pozoru skromnego, może być wstępem do prawdziwej kariery. Okres do jesieni będzie sprzyjał podejmowaniu inicjatywy, poszukiwaniu wsparcia dla Twoich planów i projektów. W finansach zanotujesz poprawę. Jeśli prowadzisz własną firmę, możesz zyskać dobrych pracowników lub wspólnika, który pomoże Ci działać z większym rozmachem. Druga połowa roku okaże się mniej dynamiczna, ale czy spokój to coś na co można się skarżyć? Skoncentruj się na ustabilizowaniu swojej pozycji, podsumowaniach i porządkach. A za jakiś czas ścieżka kariery znów powiedzie Cię w górę!

Zdrowie i forma

To dobry rok, żeby pozbyć się nienajlepszych przyzwyczajeń lub nałogów. Przestań więc zarywać noce i jeść co popadnie. Zredukuj też liczbę filiżanek czarnej kawy, którą tak chętnie wypijasz. Słowem ureguluj nieco swój tryb życia. Wprowadź w życie słynną już maksymę "jesteś tym, co jesz". Pomyśl o ograniczeniu mięsa w diecie lub zrezygnuj z niego na rzecz warzyw, orzechów i owoców. Aby na dłużej zachować dobrą formę fizyczną i psychiczną, koniecznie pamiętaj o aktywnym wypoczynku. Ruch to Twój najlepszy sprzymierzeniec - jest Ci bardzo potrzebny!

Strzelec 23.11. - 21.12

W najbliższym roku planety rzucą ci kilka wyzwań, które sprawdzą twoją zdolność do podejmowania mądrych decyzji. To etap, w którym odkryjesz, co w twoim życiu jest ważne.

Życie osobiste

Saturn, który jest obecnie gościem w Twoim znaku, sprowokuje Cię do życiowych porządków. Pomoże odróżnić prawdę od pozorów, miłość od zauroczenia. Co wcale nie oznacza, że przy drugim spojrzeniu czeka Cię rozczarowanie! W związkach ze stażem też mogą wystąpić przejściowe trudności, np. mieszkaniowe lub materialne. Ale wbrew pozorom scementują one Wasze uczucie. Od września możesz liczyć na wstawiennictwo Jowisza, który przyniesie nowe szanse, powodzenie w działaniu i spokój.

Praca i pieniądze

Z jednej strony Jowisz zacznie Cię kusić do myślenia "jakoś to będzie", a z drugiej Saturn rozliczy Cię z każdej lekkomyślnej decyzji! Dlatego Twoim najlepszym sprzymierzeńcem będzie zdrowy rozsądek. Unikaj kombinowania i konfliktów. Bądź kryształowo uczciwa w stosunku do urzędów - płać podatki, a w pracy trzymaj rękę na pulsie. Opieraj się też pokusie nadmiernych wydatków. Nie obrażaj się na los, że nie okazuje się dla Ciebie zbyt hojny. Jeżeli lubisz to co robisz i wierzysz w siebie, wkrótce Twoje starania będą docenione. Od września ograniczenia miną i staniesz przed nowymi szansami. Możliwe, że dostaniesz ofertę nowej pracy, bliższej Twoim upodobaniom. Konkurencja może Cię lepiej wynagrodzić, bo gwiazdy pokazują, że końcówka roku obficiej sypnie pieniędzmi!

Zdrowie i forma

Szanuj zdrowie i nie trwoń życiowej energii na błahostki, bo czeka Cię dość wyczerpujący rok. Dbaj o siły psychiczne i fizyczne - zrób sobie komplet badań, ot choćby po to, żeby upewnić się, że nic Ci nie dolega. Staraj się też regularnie wypoczywać. Relaksuj się w sposób najbardziej dla Ciebie efektywny. Jeśli lubisz biegać - zacznij uprawiać jogging. Unikaj jednak brawury, bo jeśli teraz przeholujesz, łatwiej możesz złapać kontuzję. Przede wszystkim jednak myśl pozytywnie, ponieważ sprawy wyglądają znacznie lepiej niż sądzisz...

Koziorożec 22.12. - 20.01

W tym roku poczujesz potrzebę wejścia na wyższy poziom w pojmowaniu świata i życia. Zaprogniesz poszerzać horyzonty, sięgać po więcej. I możesz liczyć na sporą dawkę szczęścia!

Życie osobiste

Jowisz zainspiruje Cię do działania. Nawet jeśli wrodzona ostrożność do tej pory nakazywała ci wycofywanie się i rezerwę, teraz pozwolisz sobie na więcej. Dopuść do głosu uczucia i bądź szczera, a zyskasz przychylność znajomych i bliskich. Czekają Cię ekscytujące przeżycia - wyjazdy i spotkania. Będziesz uczestniczyła w chrzcinach, weselach i innych uroczystościach, które integrują rodzinę. Może zachęci Cię to do poszukiwania korzeni, studiowania drzewa genealogicznego? Niewykluczone są zmiany, np. przeprowadzka.

Praca i pieniądze

Będziesz mocno zaangażowana w sprawy zawodowe, a sfera ta okaże się obszarem konstruktywnych zmian. Niewykluczone, że zaczniesz się dokształcać. Zdobyte w ten sposób doświadczenie to kapitał, z którego nie raz będziesz czerpać zyski. Od jesieni w finansowych kwestiach postępuj z wyczuciem - unikaj zbędnego ryzyka, tym bardziej, że choć należysz do osób dość rozsądnych i oszczędnych, to niespodziewanie możesz nabrać apetytu na duże zakupy. Lepiej jednak, aby pokusa posiadania luksusowego domu lub auta nie przesłoniła Ci reszty świata! W tym roku opłaca się inwestować przede wszystkim w siebie. Możliwe, że ktoś zaproponuje Ci spółkę, do której powinnaś wnieść wkład finansowy lub umiejętności. Prognozy na przyszłość tego przedsięwzięcia są dobre.

Zdrowie i forma

Masz teraz sporo energii i nie powinnaś spodziewać się problemów zdrowotnych. To jednak nie oznacza, że możesz całkiem odpuścić! Odpowiednia dawka snu, masaż, odprężająca kąpiel, zdrowe menu - to podstawy, które na pewno powinnaś sobie zapewnić. Poza tym koniecznie zażywaj ruchu. Jeśli nie masz pomysłu, jaki sport wybrać, przynajmniej regularnie spaceruj - i to bez względu na pogodę. To dla Ciebie najlepszy sposób, żeby rozładować stres i poprawić sobie nastrój. Staraj się na bieżąco reagować na sygnały, jakie wysyła Ci organizm, kiedy jest zmęczony.

Wodnik 21.01. - 19.02

Po spokojnej i konstruktywnej połowie roku wejdziesz w jeszcze bardziej sprzyjający okres. Dzięki pomocy Jowisza i urana rozwiniesz skrzydła i wyzwolisz pokłady energii.

Życie osobiste

Życzliwy Ci Saturn będzie w tym roku stał na straży twojego rodzinnego szczęścia, nie obiecując wprawdzie fajerwerków, ale przecież miłość to coś więcej. Dbając o ciepło domowego ogniska, będziesz się starała prowadzić jednocześnie dom otwarty, spotykać się z przyjaciółmi, aktywnie wypoczywać. Jesienią Jowisz w korzystnym położeniu umożliwi Ci pogłębienie i ewentualną naprawę partnerskich więzi oraz nadrobienie bliskości. Samotnym Wodnikom miłość zacznie deptać po piętach!

Praca i pieniądze

Pierwsza połowa roku nie będzie pełna fajerwerków. Jednak niepostrzeżenie przyniesie zmiany na lepsze. Idąc wolno i uważnie umocnisz swoją zawodową pozycję. Pomoże Ci w tym przychylny Saturn. Dzięki drobnym sukcesom nabierzesz więcej wiary we własne siły. Inni też zauważą w Tobie zmianę. Nie zabraknie Ci determinacji, a stąd jest już tylko krok do realizacji marzeń! Od jesieni, gdy na scenę wkroczy Jowisz, odczujesz pokusę, by mocniej wcisnąć gaz. To dobry czas na rozwijanie firmy, jeśli sama jesteś sobie sterem, żeglarzem i okrętem, lub na awans. Pojawi się perspektywa wyjazdów szkoleniowych. Jeśli z natury jesteś ciekawa świata, zbierzesz wiele nowych doświadczeń. W finansach też możesz liczyć na więcej, a gotówka przyda się na jakiś ważny cel.

Zdrowie i forma

W tym roku nie zabraknie Ci sił witalnych. Nowe wyzwania, nowe sytuacje uruchomią w Tobie wielkie rezerwy energii. Pamiętaj jednak o tym, że od czasu do czasu trzeba wypocząć. Pragnienie idealnego połączenia wszystkich sfer życia - domu, pracy i aktywności towarzyskiej może sprawić, że zapomnisz o sobie i w końcu opadniesz z sił. Kiedy więc tylko możesz, szukaj relaksu i wyciszenia. Pomogą Ci w tym np. ćwiczenia oddechowe lub joga. Kiedy zaczniesz uważniej obserwować swój organizm, dostrzeżesz, jak bardzo Twoja psychika i kondycja fizyczna są ze sobą powiązane!

Ryby 20.02. - 20.03

To, co w tym roku uda ci się zdobyć, przyjdzie nie dzięki uśmiechom losu, ale przemyślanej strategii. Nakreśl więc sobie mądry plan, a rok skończysz sukcesem.

Życie osobiste

Wpływy Saturna i Neptuna mogą spowodować, że w tym roku Twój związek będzie poddany próbie. Dowiesz się, które z obietnic były rzucone na wiatr. Trwałej relacji taki sprawdzian na pewno nie zaszkodzi! Tam, gdzie brakuje prawdziwej więzi, drogi mogą się jednak rozejść. Jeśli dokucza Ci samotność, pomyśl, czy w dążeniu do szczęścia nie przeszkadzają Ci własne zahamowania i kompleksy? Teraz łatwiej je rozpoznać i uleczyć. Jeśli coś z tym zrobisz, jest szansa, że jeszcze w tym roku na Twojej drodze stanie ktoś wartościowy.

Praca i pieniądze

Różne sytuacje zawodowe będą wymagały od Ciebie dużej zręczności. Z jednej strony los stworzy ci korzystne okazje, ale z drugiej - będzie utrudniał ich wykorzystanie. Staraj się więc być przewidująca. Nie popadaj w skrajne emocje. W ocenie sytuacji unikaj zbytniej euforii, ale też pesymizmu. Ustal, co jest dla Ciebie najważniejsze, czego chcesz, a z czego możesz ostatecznie zrezygnować. Cierpliwość i właściwa strategia okażą się najskuteczniejsze. Kiedy sytuacja będzie tego wymagać, bez żalu się wycofaj. Nie zdradzaj też za wcześnie swoich planów, jeśli nikt nie będzie Cię o nie pytać. Podobnie postępuj w sprawach sprawach finansowych - nie podejmuj zbędnego ryzyka, rób przemyślane zakupy. Jeśli dobrze wszystko rozegrasz, w rezultacie możesz wygrać, mimo że los nie wręczył Ci najlepszych kart!

Zdrowie i forma

Twój organizm w tym roku będzie potrzebował nieco większej uwagi niż do tej pory. Zwłaszcza, jeżeli w ostatnim czasie niespecjalnie troszczyłaś się o swoje samopoczucie. Teraz Twoje zasoby energii mogą okazać się niewystarczające. Jeśli więc czujesz się wyczerpana, sprawdź, czy zdrowie nie wymaga podratowania. Zacznij też bardziej oszczędzać swoje siły. Żyj we własnym tempie i nie pozwól się poganiać. W tym roku raczej nie decyduj się na rewolucyjne zmiany stylu życia lub wyglądu - nie będą Ci służyć. Podstawą twego zdrowia okaże się natomiast zdrowy sen i dieta.Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje