Reklama

Reklama

Idealny prezent na Dzień Mamy

Coroczny dylemat związany z tym, jak przygotować jednocześnie piękny, ale i wyjątkowy prezent na Dzień Mamy niejednokrotnie zajmuje nasze myśli już od pierwszych dni maja. Bardzo szybko znajdziemy właściwe rozwiązanie dzięki wyjątkowej kolekcji herbat organicznych od English Tea Shop. Zestaw unikatowych herbat The Ultimate Tea Collection w eleganckiej puszce składa się z 36 aromatycznych saszetek, z których każda w mig zamieni się w filiżankę wyśmienitej herbaty.

O wyjątkowości prezentu świadczy nie tylko sam przedmiot, ale i chwile, które wraz z nim możemy podarować. Dlatego do kanonu najbardziej uniwersalnych podarunków niezmiennie należą herbaty, szczególnie te w przepięknych opakowaniach. Dokładnie takich, jak The Ultimate Tea Collection od English Tea Shop. 

Piękna, elegancka puszka mieści w sobie 36 aromatycznych herbat 6 rodzajów - klasyczne English Breakfast oraz Earl Grey, odprężającą Chamomile Lavender, owocową Super Berries, orzeźwiającą Lemongrass, Citrus & Ginger oraz Intense Chai, z korzenną, pikantną nutą. A każda z nich opakowana jest w osobne, papierowe saszetki o przepięknej szacie graficznej.

Reklama

Wszystkie herbaty z kolekcji English Tea Shop pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych plantacji. Część z nich jest wytwarzana zgodnie ze standardami Fairtrade. Opakowanie jest całkowicie pozbawione plastiku. Puszka nadaje się do recyklingu a jej wnętrze jest w pełni kompostowalne.

English Tea Shop, The Ultimate Tea Collection, 36 saszetek, metalowa puszka

Cena: ok. 52,90 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy