Reklama

Reklama

Jak to zrobić w plenerze?

Upalna pogoda sprzyja organizowaniu romantycznych pikników. Nie przegapcie tego momentu, a będziecie mieli co wspominać zimą.

We dwoje w plenerze

Reklama

Lato oferuje wspaniałą scenerię dla naszych randek nie ma więc powodu gnieść się w dusznych salach kinowych, czy przepełnionych restauracjach. Na to przyjdzie czas, kiedy nastaną chłodne lub deszczowe dni. Piknik to idealny pomysł na spotkanie - łatwo go zorganizować, a przy tym jest niezwykle romantyczny.

Romantyczny piknik

Aby piknik był udany niezbędna jest dobra pogoda, ale równie ważny jest wybór miejsca, w którym zamierzamy spędzić czas. Popularne kąpielisko miejskie to rozwiązanie najprostsze, ale niekoniecznie najszczęśliwsze. Tłumy plażowiczów i dzieci biegające po naszych kanapkach to nie jest odpowiednie tło dla plenerowej randki. Lepiej wybrać miejsca bardziej ustronne, a piknik uczynić częścią rowerowej lub samochodowej wycieczki. Kto nie ma takich możliwości może zorganizować udany piknik nawet w miejskim parku.

Piknikowe menu

Aby dobrze się bawić na pikniku warto pomyśleć o wygodzie: weźcie odpowiednio duży koc, a jeżeli jedziecie samochodem możecie wziąć również... poduszki. Piknikowe smakołyki zapakujcie tak, aby nie straciły na apetycznego wyglądu. Wygniecione kanapki, rozmamłane pomidory i roztopiona na słońcu czekolada nie dodadzą waszemu wypadowi uroku. Za to przygotowywanie posiłku na miejscu może być całkiem zabawne. Oto kilka przykładów piknikowego menu:

Fondue serowe

Babeczki piknikowe

Roladki z czerwonej papryki - piknikowe

Sałatka z warzywami i pieczoną wołowiną

Jarskie zawiniątka

Serowe zawijasy

Ser żółty w pierzynce z szynki parmeńskiej

Drożdżówki z dżemem

Słodkie szaszłyki

Keks bakaliowy

Poncz z truskawką

Zobacz też:

Czy jesteście dobraną parą?

Czy potrafisz zakochać się od pierwszego wejrzenia?

Czy jesteś zazdrosna?

Czy Twojemu chłopcu zależy na Tobie?

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | piknik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje