Reklama

Reklama

Wyglądaj znaków, nadchodzi zgrana paczka Łapserdaków!

Już niedługo, już za chwilkę, małymi kroczkami nadejdą nowi Łapsowi bohaterowie. Każdy jest inny, każdy reprezentuje nowy pyszny smak, ale razem tworzą wyjątkowo zgraną paczkę – paczkę Łapserdaków. Takich jak oni, jeszcze nigdy dotąd nie było! Jesteście ciekawi kim są i jak wyglądają? Odpowiedzi szukajcie w sklepach, mediach społecznościowych i na antenie telewizji. Specjalnie na tę okazję została przygotowana niesamowita akcja marketingowa, ciekawe i angażujące działania oraz enigmatyczna kampania telewizyjna, która uchyli rąbka tajemnicy...

Znane i lubiane Łapsy pojawią się w nowym atrakcyjnym wydaniu. Motywem przewodnim tej zagadkowej metamorfozy jest zgrana paczka rysunkowych bohaterów - Łapserdaków. To właśnie oni wprowadzą małych i dużych miłośników chrupkich przekąsek w świat niezwykłych przygód. Szykuje się mnóstwo atrakcji i okazji do świetnej zabawy, a przy okazji będzie co pochrupać! Szalone Łapserdaki nie lubią siedzieć w jednym miejscu, najlepiej czują się wśród przyjaciół w zgranej paczce, a ich ulubiony kolor to energetyczna czerwień. 

Reklama

Ciekawi co dalej? Żeby poznać więcej szczegółów, należy bacznie śledzić Łapsowe poczynania - komunikację w mediach społecznościowych, wypatrywać w sklepach specjalnych akcji promocyjnych oraz szukać w telewizji sprytnych podpowiedzi. Będzie ich bez liku! Jedno możemy Wam zdradzić już teraz... Dzięki Łapserdakom tego lata nikt nie będzie się nudzić!

Jako pierwsze w nowej odsłonie dostępne będą Łapsy prażynki o smaku bekonowym, które nie zawierają wzmacniaczy smaku. Już wkrótce w asortymencie Łapsów pojawią się także nowe produkty.

 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje