​Chodaki będą hitem nadchodzących miesięcy!

Pojawiły się na wybiegach Hermes, sięgnęła po nie również Isabel Marant i Celine. Swoją wersję chodaków na obcasie zaproponował również dom mody Gucci, w podobnym duchu zinterpretowało je Miu Miu. Zatem jeśli jeszcze ktoś zastanawia się nad włączeniem ich do wiosennej garderoby, niech wie, że największe domy mody nie mają wątpliwości, jakie buty będą najmodniejsze wiosną.

Na obcasie, czarne, kolorowe - chodaki będą hitem tej wiosny
Na obcasie, czarne, kolorowe - chodaki będą hitem tej wiosnyHellmuth Dominguez, PacificCoastNews.com/EAST NEWSEast News

Moda ponownie zatacza sentymentalne koło. I jeśli wydawało się nam, że moda na "brzydkie buty" odejdzie do lamusa, byliśmy w błędzie. Pozostając wciąż w sferze komfortu i wygody, największe domy mody i influencerzy już wieszczą powrót chodaków.

Buty te były już kiedyś obiektem pożądania. Począwszy od tych klasycznych w białym kolorze, po zdecydowanie bardziej dziewczęce, zdobione kwiatami czy kratą. Po latach powracają na modowe podium.

Zatem, jeśli zastanawiamy się, jakie buty powinny znaleźć się w naszej wiosenno-letniej szafie, to bez wątpienia są to chodaki, którym domy mody nadały status stylowego "must have".

Prezentując swoją wizję, klasycznych i co ciekawe eleganckich chodaków, Hermes udowodnił, że mogą stać się one elementem szykownego zestawu, połączone z prostą sukienką i marynarką oversize. Będą również ciekawym przełamaniem luźnego garnituru.

Rachel Blson często zakłada chodaki, lubi je za wygodę
Rachel Blson często zakłada chodaki, lubi je za wygodę Dikran Djrdrjan / Splash News//EAST NEWSEast News

Oczywiście, świetnie sprawdzą się w zestawieniu ze stylem boho, ze zwiewną długą sukienką. Można również zainspirować się stylem z lat 70. i postawić na klasyczne połączenie, prosty t-shirt, dzwony i wspomniane chodaki.

Myślicie, że stylowe chodaki wygryzą popularne do tej pory balerinki?
Myślicie, że stylowe chodaki wygryzą popularne do tej pory balerinki? 123RF/PICSEL

Te prezentowane w nieco innej odsłonie, na obcasie, jakie proponuje chociażby Gucci, również doskonale sprawdzą się w nieco bardziej szykownym wydaniu. A te bardziej klasyczne, które przywodzą nam na myśl czasy beztroskiego dzieciństwa, również możemy połączyć z ulubionym ostatnio elementem garderoby, jakim jest dres.

Planuj zakupy i znajdź najnowsze promocje w sklepach z ding.pl

Shopping Queens odc. 31
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas