Reklama

Reklama

Co torebka mówi o tobie?

Patti Wood, specjalistka od torebek zdradza, że sposób, w jaki kobieta trzyma torebkę wiele mówi o jej osobowości i stylu życia. Okazuje się, że liczy się nie tylko, co nosimy, ale również to jak nosimy.

Kobieta, która dźwiga na swoim ramieniu kilka niedbale dobranych torebek, zwykle zdradza pośpiech. "Jest to osoba bardzo zajęta, zawsze w ruchu, wiecznie się spieszy i jest ciągle zmęczona" - odczytuje Patti Wood.

Coraz częściej na ulicach wielkich miast możemy dostrzec sposób noszenia torebki "na celebrytkę" - czyli zawieszenie jej na przedramieniu. Nosząc torebkę w ten sposób chcemy się nią pochwalić, często prezentując emblemat znanej marki.

"Torebka noszona w ten sposób traktowana jest jak odznaka honorowa, trofeum. Nic dziwnego, że taki sposób jej noszenia zdradza, że jej właścicielka ma poczucie wyższości" - wyjaśnia Wood.

Reklama


Przewieszenie torebki na bok, choć jest bardzo praktyczne i wygodne, może sugerować poczucie niepewności. "Osoba, która w taki sposób nosi torebkę stara się ukryć mankamenty sylwetki lub stroju. Może również zdradzać pewne dziwactwa właścicielki" - tłumaczy Wood.

Kiedy kobieta trzyma torebkę przed sobą obiema rękami, zwykle jest to kopertówka, pokazuje swoją nieśmiałość lub chęć obrony. Co ciekawe, taką postawę często można obserwować na tzw. bankietowych ściankach, kiedy to gwiazdy stają przed obstrzałem fotoreporterów.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: torebka | damska torebka | torebki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy