Reklama

Reklama

Garnitur na wesele nie tylko dla panów...

Damskie garnitury znajdują coraz więcej zwolenniczek. Czy jednak wypada być modną w ten sposób, jako gość na weselu? Jak przekonuje Izabela Janachowska, elegancki garnitur jest świetną alternatywą dla sukienki.

"Taki kostium u kobiety jest bardzo elegancką opcją, alternatywą dla sukienki, bo nie każda kobieta ma ochotę iść w sukience, a jednak jest to tak wyjątkowy dzień, że nasz ubiór powinien być dostosowany do okazji. Więc jeżeli nie sukienka to garnitur jest świetnym rozwiązaniem" - mówi Izabela Janachowska, autorka bloga i gospodyni programów o tematyce ślubnej.

Jeśli jednak wolimy przyjść na wesele w sukience, Janachowska sugeruje, żeby to była długa suknia. Jak zauważa, jest to szczególnie mile widziane u osób, które tego wyjątkowego dnia pełnią najważniejsze role, czyli u mam, świadkowych, druhen, sióstr. "Długa suknia jest wyrazem ogromnego szacunku dla młodej pary i takiego docenienia zaproszenia. Więc takie suknie w delikatnych pastelowych kolorach to jest absolutnie hit ślubny" - przekonuje.

Reklama

Wiosną łatwiej o kreację, bo nie musimy chować ich pod płaszczem. "W sezonie wiosennym kreacja jest wyeksponowana cały czas, nie ma problemu z rajstopami, z tym, czy będzie mi zimno, czy ciepło. To jest taki czas, że można zaszaleć z wyglądem i nie bać się pogody, chociaż parasolkę zawsze trzeba mieć ze sobą, bo jednak jesteśmy w Polsce" - kwituje. (PAP Life)

autorka: Paulina Persa

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje