Reklama

Reklama

Koral - jak nosić barwę nadchodzącego roku?

Energetyzujący, ciepły, przywodzący na myśl najpiękniejsze odcienie natury - koral ogłoszony został barwą nadchodzącego roku. Warto już teraz wzbogacić garderobę o kilka koralowych elementów, które ożywią każdą stylizację, wprowadzając w iście wiosenny nastrój.

Living Coral to barwa, która już wkrótce zdominuje świat mody. Znany z trafnego prognozowania trendów Instytut Pantone obwieścił wszak, że to właśnie ów "żywy koral" zastępując tegoroczny Ultra Violet, będzie odcieniem 2019 roku. Brzoskwiniowo różowy, przytulny kolor z nutą złota, przypominający odcień raf koralowych, wyróżnia się unikalnym połączeniem witalności i łagodności, dzięki czemu sprawdzi się doskonale zarówno w naszych wnętrzach, jak i garderobach. W odpowiednim towarzystwie jego niejednoznaczny urok skutecznie ociepli każdą stylizację.

Reklama

Energetyzujący koral pojawił się na pokazach wiosennoletnich kolekcji najbardziej uznanych marek, co bez wątpienia zwiastuje jego dominację w nowym sezonie. Przywodzący na myśl barwę zachodzącego słońca i egzotycznych koralowców odcień na wybiegach zachwycił m.in. pod postacią stylowych garniturów projektu Petera Pilotto oraz zmysłowych sukienek od Marca Jacobsa i Thorntona Bregazzi. Choć zarówno za oknami, jak i w naszych szafach panuje bezsprzecznie zima, nic nie stoi na przeszkodzie, by wprowadzić doń odrobinę wiosennego nastroju właśnie za sprawą ożywczej koralowej barwy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje