Reklama

Reklama

Królowe Nocy

27 sierpnia władzę przejęły nowe królowe - piękne keacje słynnej projektantki Ewy Minge i równie słynny i piękny - premierowy model Porsche 911. Królowały na pokazie zorganizowanym przez Elżbietę Czaplejewicz w Rondo Royal w Warszawie.

Królowe, nie tylko ze względu na władzę i prestiż, ale ze względu na tytuł - "Królowa nocy" - najnowszej kolekcji Ewy Minge. Pokaz kolekcji sukien wieczorowych idealnie współgrał z prezentacją najnowszego modelu kultowego Porsche 911.

Reklama

I choć panów było na sali równie wiele, co pań, choć porsche z charakterystycznym pomrukiem silnika wjechało wprost... do restauracji, to przyznać trzeba, że nikt też nie potrafił oderwać oczu od wyjątkowo dobrego pokazu sukien wieczorowych. Wyjątkowo eleganckich, stylowych, w fasonie prostych, z dominującą czernią i turkusem, zdobionych ze smakiem kryształkami Svarowskiego. Nic zresztą dziwnego, w końcu Ewa Minge to marka, po której nie można spodziewać się "słabszego sezonu".

Podobnie, jak i marką jest potężne Porsche, które ze względu na piękną sylwetkę, gustowne skóry i wyposażenie jest wspaniałym samochodem nie tylko dla twardych mężczyzn, ale i subtelnych kobiet. A tych na pokazie nie brakowało. Królowe nocy przybyli podziwiać m.in. Małgorzata Lewińska, Marek Włodarczyk, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski, Julia Kamińska, Mariusz Czerkawski, Ewa Kuklińska, Agata i Marek Kościkiewicza i wiele, wielu innych miłośników pięknych aut i pięknych kobiet.

Dowiedz się więcej na temat: porsche

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje