Reklama

Reklama

Lily-Rose Depp gwiazdą pokazu Chanel

Prezentacja kolekcji Haute Couture na sezon wiosna-lato 2017 domu mody Chanel odbyła się w sercu Paryża - Grand Palais. Z tej okazji młodziutka Lily-Rose Melody Depp została wybrana przez Karla Lagerfelda do zaprezentowania najbardziej oczekiwanego stroju pokazu - sukni ślubnej.

Pokaz odbył się w otoczeniu z futurystycznych akcentów, składających się z tysięcy luster. tego wieczoru Lily-Rose Melody Depp uosabiała narzeczoną Chanel sezonu wiosna-lato 2017. Gładko uczesane włosy, anielska twarz i smukła sylwetka 17-letniej modelki przykuwały uwagę publiczności na zakończenie pokazu.

Lily ubrana była w imponującą różową suknię z tiulu i organzy, z licznymi falbanami na spódnicy i rękawach, przewiązaną szerokim, pudrowym pasem w talii. Jak podkreślają znawcy pokazów, jest to wielki przywilej, wskazujący na bliskie więzi domu mody i jej muzy.

Reklama

Wybór Lily-Rose Depp na muzę pokazu nie jest przypadkiem. Współpraca między domem Chanel a młodą modelką trwa już od kilku miesięcy. Rozpoczęła się w lipcu, kiedy córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis została wybrana przez francuski dom mody, jako ucieleśnienie perfum Chanel No. 5. Na pokazie Metiers d'Art w hotelu Ritz w grudniu ubiegłego roku, Lily Depp została po raz pierwszy modelką Chanel.PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy