Reklama

Reklama

Macademian Girl - w domu też zdarza jej się nosić... dresy

​Na wyjście chcemy wyglądać ładnie, niekiedy nawet elegancko. W wersji domowej stawiamy raczej na wygodę, co często wiąże się z założeniem... dresów. Znana blogerka Macademian Girl, jak ubiera się "po domowemu", a jak "od święta".

- Elegancko wcale nie znaczy, że nie może być kolorowo. Taka stylizacja zawsze jest w moim stylu - klasyczne spodnie czy poniekąd odświętna bluzka. Tak jak wyglądam na blogu, tak też ubieram się na różnego rodzaju specjalne okazje - te rodzinne również. To jest po prostu autentyczne. W rzeczywistości jestem taka jak na blogu, tego nie da się rozdzielić - wyznała Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl.

Jak się okazuje blogerka w domowych warunkach nie jest już taka elegancka i zdecydowanie stawia na wygodę.

- W domu jak najbardziej staram się, żeby mi było po prostu wygodnie. Oczywiście, że to również są kolorowe rzeczy, ale to też są dresy. Nie chodzi przecież o to, żeby po mieszkaniu chodzić w szpilkach czy w ołówkowej spódnicy, bo to nie jest wygodne. W domu jest ten moment oddechu. Dla mnie to jest też ten moment, kiedy też się staram, ale nieco inaczej. Wtedy stawiam na to, żeby mi było nie tylko dobrze, ale i wygodnie. Zarazem, żeby to wszystko było estetyczne. Natomiast główny nacisk kładę na to, żeby czuć się swobodnie"- zdradza blogerka.

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy