Reklama

Reklama

Mięta - modowe orzeźwienie

Uosabiający wiosenną świeżość i naturalność kolor mięty zagościł na dobre zarówno w trendach wnętrzarskich, jak i modowych. Delikatny i niezwykle szykowny pastelowy odcień będzie tej wiosny dla naszej garderoby skutecznym orzeźwieniem.

Jest subtelny i świeży, a zarazem wyrafinowany, dzięki czemu natychmiast przykuwa wzrok. Kolor mięty, choć wpisuje się w popularny o tej porze roku pastelowy trend, na tle innych pasteli zdecydowanie się wyróżnia. Jeśli potrzebujemy modowego orzeźwienia, warto skusić się właśnie na miętę, która doda wiosennym stylizacjom lekkości i niewymuszonej elegancji.

Reklama

To barwa świeżości i orzeźwiającego chłodu morskiej bryzy, a zarazem wigoru i wiosennej energii, gdyż przywodzi na myśl przyrodę, która nieśmiało budzi się do życia po zimowym śnie. Mięta, czyli miękki odcień oscylujący wokół turkusu i zieleni, zdaje się być idealnym kolorystycznym wyborem na nadchodzący sezon.

Nie bez przyczyny w ostatnim czasie obserwujemy wszechobecność miętowych tonów: od ubrań i akcesoriów, poprzez cienie do powiek i lakiery do paznokci, aż po elementy wystroju wnętrz. Stylowy i niezwykle praktyczny, bo komplementujący niemal wszystkie odcienie skóry, kolor mięty doskonale łączy się z chętnie wybieranymi wiosną odcieniami brzoskwini, beżu, ale też z kontrastowym granatem, a nawet czernią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje