Reklama

Reklama

Moda nie tylko dla młodych

Starsze modelki niezwykle rzadko pojawiają się na wybiegach, a projektanci kierują swoją ofertę przede wszystkim do młodych kobiet. Ta kolekcja jest wyjątkiem.Stroje prezentowane są zarówno przez młode jak i nieco starsze modelki, co doskonale podkreśla uniwersalność kolekcji. Proste, ale nowoczesne fasony  odpowiadają potrzebom osób w różnym wieku.  W tej kolekcji nie znajdziemy szczególnych wybuchów ekstrawagancji, ale z pewnością nie jest to trącący myszką styl, który często rodzime butiki proponują paniom dojrzałym - czyli taki, który nie zmienił się od lat 80., i który do tej pory możemy obserwować podczas wizyt w różnego rodzaju urzędach.

A Dergree Fahrenheit proponuje kolekcję utrzymaną w stonowanych barwach, łączącą  wygodę i elegancję.  Kreacje zachowują właściwy dystans od ciała - nie są zbyt obcisłe, dzięki czemu nie podkreślają niedoskonałości, ani nie krępują ruchów. Nie są też zbyt luźne ani workowate, dzięki czemu sylwetka zachowuje kształt. Stroje nie są wyzywające i nie odsłaniają zbyt wiele, a jednocześnie są dowodem na to, że kobieta, nawet jeśli ma już swoje lata, nie jest skazana spódnice maxi i workowate bluzy. Projekty cechuje idealna równowaga i harmonia.

Reklama

Sporo dzianiny, duża doza realizmu i masa rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień: w pracy czy podczas spotkań towarzyskich. Doskonała jesienna kolekcja.

IG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: A Degree Fahrenheit | moda | jesień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje