Reklama

Reklama

Nowe trendy w modzie ślubnej

Od fikuśnych koronek nawiązujących do sukni Kate Middleton, aż po minimalistyczne fasony przypominające kreację Meghan Markle - w modzie ślubnej pojawiły się nowe tendencje. Prócz brytyjskiego dworu, projektantów zainspirowały m.in. lata 70. i epoka wiktoriańska.

Choć z sezonu na sezon pojawia się mnóstwo nowych trendów w ubiorze, moda ślubna rządzi się swoimi prawami. Mimo dyskretnych zmian w kanonie ślubnych kreacji, dominują wszak od lat niezmienne kroje i, eufemistycznie rzecz ujmując, dość zawężona kolorystyka. Projektanci strojów dedykowanych przyszłym pannom młodym od czasu do czasu wzbogacają jednak hermetyczny repertuar o nowoczesne interpretacje klasycznych fasonów.

Reklama

Wśród prezentowanych na wybiegach modeli od jakiegoś czasu królują suknie z długimi rękawami, obsesje na punkcie, których zapoczątkowała kultowa już kreacja Kate Middleton. Koronkowa suknia brytyjskiej księżnej wywarła olbrzymi wpływ na trendy w modzie ślubnej, wśród których po dziś dzień nie brakuje propozycji z długimi dopasowanymi rękawami z fikuśnych koronek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje