Reklama

Reklama

"Odmładzające" ubrania i dodatki

Dostosowanie ubioru do wieku nie jest sztywną zasadą, korzystając z najnowszych trendów, dobierając dodatki, garderobę każdej kobiety można nieco odmłodzić. Warto czasem sięgać po rzeczy oryginalne, które wiekową klasykę, przełamią duchem współczesności.

Często powtarza się, że kobietom w pewnym wieku nie wypada nosić pewnych rzeczy. Fakt, dojrzałe panie w młodzieżowej stylizacji mogą wyglądać nieco karykaturalnie, co nie oznacza, że są one skazane na modowy niebyt.

Reklama

Stylistka gwiazd, Anita Patrickson podkreśla, że jeśli w czymś czujemy się dobrze to znaczy, że dobrze w tym wyglądamy. Dlatego pierwszą zasadą jest właściwe dopasowanie fasonów i rozmiarów ubrań. Co, jeśli jednak chcemy nieco odświeżyć nudną i mało wyrazistą garderobę i wlać w nią nieco młodzieńczego ducha?

"Większość z nas posiada w swojej szafie takie elementy, które można ze sobą ciekawie komponować, jednak większość z nas zwykle stawia na ostrożność, bojąc się popełnić modowe faux pas. Zapominamy o jednej z podstawowych zasad: zabawa i ryzyko, to sprawia, że stylizacja wydaje się ciekawsza, nieco bardziej młodzieńcza. Nawet coś tak prostego jak dżinsy i biała koszula może być modowym 'momentem'" - przekonuje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje