Reklama

Reklama

Pięć modowych trików, które musisz znać!

Każda z nas chce wyglądać i czuć się dobrze. Zabawa modą może przynieść nieoczekiwane rezultaty, a także nadać naszym stylizacjom niepowtarzalności. Najważniejsza jest świadomość własnej sylwetki i jej walorów – w końcu po to matka natura obdarzyła nas atutami, żeby je (umiejętnie) eksponować. Znajomość kilku modowych trików może pomóc nam wdrożyć to w życie, a przy okazji subtelnie ukryć to, co nam się mniej podoba w naszej sylwetce.

Znacie to uczucie, kiedy na wieszaku w sklepie widzicie piękne ubranie, a w przymierzalni przypominają wam się wszystkie internetowe obrazki z serii "oczekiwania vs. rzeczywistość"? No właśnie. Jak temu zapobiec lub chociaż zminimalizować ryzyko takiego rezultatu? 

Reklama

- Wiele zależy od znajomości swojej sylwetki i odpowiedniego stroju - ubraniami można sprytnie zakryć wystający brzuch czy zbyt szerokie biodra. Możemy podkreślić ładne ramiona i jędrny biust. Wystarczy zapamiętać kilka modowych trików - podkreśla stylistka KiK. Oto niektóre z nich:

Żabot

Początkowo był elementem typowym dla stroju męskiego i można powiedzieć, że to krzyk mody XVIII wieku. Obecnie żabot w najbardziej tradycyjnej formie możemy spotkać na salach sądowych, jednak z powodzeniem gości on także w damskich garderobach, bo te drapowane lub falbaniaste zdobienia są bardzo kobiece i wysmuklają sylwetkę. 

- Żabot może przybierać różne formy - obfite falbany zebrane w okolicach dekoltu sprawdzą się u kobiet z małym biustem, ponieważ optycznie go powiększą - radzi ekspertka KiK.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje