Reklama

Reklama

Po co ci bielizna korekcyjna?

Atrakcyjny i szczupły wygląd to element niezwykle istotny dla dobrego samopoczucia. Jednak nie wszystkim dana została figura modelki. W grę wchodzą nie tylko wrodzone cechy genetyczne, ale także codzienne zabieganie, upływ czasu i wyzwania, jakie życie stawia przed kobietami, na przykład ciąża. Niedoskonałości budowy ciała pomaga ukryć bielizna korygująca.

Sięga po nią coraz więcej kobiet. Okazuje się, że jest ona doskonałą alternatywą dla chirurgicznego skalpela - nieporównywalnie tańszą i bezdyskusyjnie bezpieczniejszą.

Figi dobre na boczki

Zmorą wielu Pań są tak zwane "boczki" i "oponki", czyli tkanka tłuszczowa odkładająca się w okolicach brzucha i pasa. Charakterystyczne na przykład dla figury typu jabłko. Okazuje się, że można je skutecznie ukryć stosując specjalne, korygujące figi, które dostępne są w różnych wysokościach - zakresach korekcji. Za sprawą wzmocnienia, które z przodu i z tyłu tworzy szeroki pas, dopasowują się idealnie do kształtu talii i profilują jej linię oraz wysmuklają biodra. Wysokiej jakości bawełna sprawia, że figi są przyjemne dla ciała oraz dobrze przepuszczają powietrze.

Reklama

Biustonosze i gorsety

Więcej ciała w dolnych partiach tułowia najczęściej idzie w parze ze stosunkowo obfitym biustem. Okazuje się, że korekcja tego obszaru jest również możliwa i wysoce skuteczna. Biustonosze korekcyjne są skonstruowane w taki sposób, aby sprostać większemu ciężarowi piersi i dzięki rozwiązaniom wpływającym na ergonomię użytkowania (specjalnie regulowane i poszerzane ramiączka, dopasowujące się fiszbiny, anatomicznie uformowane taśmy) ułatwić życie ich właścicielkom.

Odpowiednio dobrany gorset pomaga ukryć niepożądane krągłości - w zależności od potrzeb - w okolicy brzucha, pośladków lub w obrębie całej sylwetki. Gorsety sprawdzają się zarówno nawet w przypadku bardzo niewielkich niedoskonałości figury. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów korekcja jest bardzo precyzyjna.

Producenci oferują także pasy wyszczuplające (np. typu Waist Clincher), które pozwalają na ukrycie kilku centymetrów w obwodzie talii. Taki pas może okazać się szczególnie przydatny przy specjalnych okazjach - takich jak ślub lub bal sylwestrowy. Nie krępuje on ruchów, a może pomóc wbić się w ulubioną sukienkę. Najważniejszy jest efekt końcowy, prawda?

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: figi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje