Reklama

Reklama

Szpilki od Blahnika

Kiedy zobaczyłyśmy bohaterkę Seksu w wielkim mieście - Carrie Bradshaw w pięknych szpilkach na niebotycznym obcasie, zapragnęłyśmy butów od Blahnika.

Chociaż swoje pierwsze buty Manolo Blahnik uszył w latach 70. i od samego początku jego dzieła cieszą się ogromnym zainteresowaniem, to najbardziej markę rozsławiła właśnie Carrie Bradshow.

Reklama

Szczęśliwe posiadaczki "manolów" - małych dzieł sztuki na wysokiej szpilce - twierdzą, że są to najwygodniejsze buty na świecie. I nie ma powodów, by im nie wierzyć, buty bowiem są robione na specjalnie dobranym do stopy klientki prawidle, które struga sam Blahnik. Projektant szczególną uwagę przywiązuje do obcasów - być może wynika to z wpadki, jaką zaliczył na początku kariery. Zaprojektowane przez niego zielone szpilki wiązane nad kostką miały źle wyprofilowany obcas, na którym klientki się chwiały.
Oczywiście takie buciki muszą kosztować odpowiednio dużo... i kosztują od 300 do 400 dolarów. Chętnych jednak nie brakuje a Manolo Blahnik otwiera właśnie butik w dublińskim centrum handlowym.

Dowiedz się więcej na temat: buty | szpilki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje