Reklama

Reklama

​Te rzeczy musi mieć w szafie każda kobieta, która w 2020 roku chce być modna

Baskinka, sztuczna skóra, ciekawe wzory oraz istna feeria barw. Trendy na 2020 rok to prawdziwa pochwała różnorodności. Projektanci zabiorą nas też w modową podróż w czasie - znów cofniemy się do kolorowych lat 70.

Trendy w modzie zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Wraz z nadejściem nowego sezonu pojawia się szereg gorących tendencji, które będą dominować na wybiegach i czerwonych dywanach, a co za tym idzie, w naszych szafach. Jak przekonują eksperci, nadchodzący rok będzie pod tym względem wyjątkowo eklektyczny. Możemy się spodziewać powrotu kluczowych deseni i fasonów z minionych lat oraz bogactwa kolorów - od delikatnych pasteli, aż po soczyste neony. Wśród modnych wzorów królować będą zarówno klasyczne paski i grochy, jak i kwiatowe motywy w wersji XXL.

Powrót baskinki

Reklama

Rok 2020 jawi się jako kolejny już rok modowej nostalgii. Jednym z ciekawszych powrotów do przeszłości będzie powrót baskinki. "Ubrania z charakterystycznie zebranym w talii materiałem będą bardzo widoczne wiosną i latem. Fasony te komplementują figurę, skutecznie tuszując wszelkie niedoskonałości w okolicach brzucha. Możemy się spodziewać, że baskinka pojawi się zarówno w odzieży dziennej, jak i wieczorowej" - zapewnia w rozmowie z "Insiderem" Luis Escudero, dyrektor kreatywny i projektant Rene Ruiz.

Sztuczna skóra od stóp do głów

Nie żegnamy się również ze sztuczną skórą i bufiastymi rękawami, a więc dwiema tendencjami obowiązującego sezonu, na punkcie których oszalał świat mody. Jak zauważa stylistka gwiazd Emily Sanchez, ubrania uszyte ze sztucznej skóry zdominują nasze wiosenne garderoby. Nosić je będziemy jednak w wersji od stóp do głów, śmiało łącząc skórzany dół ze skórzaną górą. Wiosenny must-have? Skórzany długi płaszcz, najlepiej w niebanalnym kolorze, jak choćby krwista czerwień, którą lansowała na wybiegu marka Coach 1941 czy wiosenne pastele rodem z pokazów Marni i Bottega Veneta.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje