Wiosenny hit dla dojrzałych kobiet. Odmładza i dodaje optymizmu. Torbicka już go ma

Wiosna, napawając optymizmem i chęcią do działania, zachęca do modowych eksperymentów. Kiedy pogoda za oknem sprzyja, wystarczy zajrzeć nieco głębiej do swojej szafy. A potem wyciągnąć z niej, wzorem Grażyny Torbickiej, prawdziwą perełkę. Jak powinna ubierać się kobieta 60 plus? Dziennikarka inspiruje, lansując gorący trend. Dojrzałe panie go pokochają.

Jak powinna ubierać się kobieta 60 plus? Grażyna Torbicka inspiruje
Jak powinna ubierać się kobieta 60 plus? Grażyna Torbicka inspiruje Jacek DomińskiEast News

Grażyna Torbicka: styl. Polska ikona mody

Grażyna Torbicka, dzielnie podążając za nowinkami ze świata mody, stale udowadnia, że kobiety po 60-tce wciąż mogą wyglądać nie tylko atrakcyjnie, ale również młodo. Jej styl to połączenie klasyki i najnowszych trendów, skrzętnie dobieranych w taki sposób, by kolejno olśniewać wysmakowanym gustem.

Garderoba dziennikarki jest uniwersalna, a jednocześnie unikalna. Grażyna Torbicka wypracowała bowiem swoje własne, stylizacyjne zasady, z którymi nie zamierza się rozstawać. Jej naczelnym przykazaniem jest podążanie za minimalizmem, lansowanym jednak w ultra kobiecej wersji. To sprawia, że 64-letnia dziś gwiazda przez wielu określana jest mianem prawdziwej ikony mody, będąc jednocześnie inspiracją dla całej rzeszy Polek. Szczególnie tych nieco dojrzalszych.

Jak ma się ubierać 60-latka? Grażyna Torbicka inspiruje

Grażyna Torbicka, pomimo upływu lat, niezmiennie zachwyca zgrabną sylwetką i subtelną urodą. Przy okazji ma swoje patenty na to, by jeszcze mocniej odjąć sobie lat. Pomoc znajduje w swojej szafie. Gwiazda jest najlepszym dowodem na to, że wystarczy znajomość kilku stylizacyjnych trików, by wyglądać o kilkanaście lat młodziej.

W szafie Grażyny Torbickiej królują "małe czarne", damskie garnitury i taliowane marynarki. Z tymi ostatnimi dziennikarka wręcz się nie rozstaje. Zupełnie niedawno, wraz z nadejściem wiosny, wyciągnęła z garderoby model w intensywnym, czerwonym kolorze, zapewniając sobie tym samym nowoczesny i młodzieńczy look.

Podobny element garderoby to tajna broń Grażyny Torbickiej w walce z upływającym czasem. Czerwień rozświetla bowiem twarz, znacznie odmładzając, zaś marynarka w tym kolorze sprawdzi się nie tylko w eleganckim zestawieniu z kobiecą sukienką, ale również w wygodnym połączeniu z ponadczasowymi dżinsami. To obowiązek w szafie każdej kobiety.

Komu pasują czerwone ubrania? Wiosną zaproś ten kolor do swojej szafy

Czerwień przyciąga wzrok. Zapraszając więc ubrania w tym kolorze do swojej szafy, pamiętaj, że będziesz przyciągać uwagę. Jeśli obawiasz się więc modowych eksperymentów, postaw na wyłącznie jeden element garderoby w tym odcieniu. Zestaw go kolejno, wzorem Grażyny Torbickiej, z czernią, by otrzymać nieco bardziej minimalistyczny look.

Pamiętaj również, że czerwień, szczególnie, kiedy lat przybywa, nie jest odpowiednim wyborem dla każdego. Unikać powinny go szczególnie panie z tendencją do rumienia czy cerą naczynkową. Wówczas tylko podkreśli problematyczne partie skóry.

Ognisty kolor od lat kojarzy się jednak ze zmysłowością i ognistym charakterem. Będzie więc stylizacyjnym zastrzykiem kobiecości, dodając sporej dawki pewności siebie. Wiosną czerwieni mówimy więc zdecydowane "tak!".

Jak szybko poprawić makijaż? Prosty sposóbInteria DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas