Reklama

Reklama

Katarzyna Cynke bez tajemnic!

Jest dyplomowaną aktorką, gra w teatrze, zagrała główną rolę komisarz Alicji Szymczyszyn w telewizyjnym serialu kryminalnym "Oficerowie", emitowanym w TVP 2. Jej kariera aktorska z tygodnia na tydzień nabiera rozpędu. Zaczynają się spełniać marzenia Katarzyny Cynke o wielkim aktorstwie.

Kasia będzie dzisiaj od godz. 13:00 gościem programu E-MISJA w tv.interia.pl. W trakcie programu postara się również odpowiadać na pytania widzów. Zapraszamy!

Jaka jest Kasia w realu? Czy rola w "Oficerach" odmieniła jej życie? Jeżeli tak, to w jakim stopniu? Jakie ma poglądy na świat? Czy zdaje sobie sprawę ze swojej popularności? O czym marzy jako aktorka, kiedy zaczynają się spełniać jej młodzieńcze marzenia, kiedy zyskuje popularność, czyli coś, co nadaje sens zawodowi aktora? Jak postrzega polską rzeczywistość?

Młoda, zdolna, piękna... Ciężko pracuje i jest coraz bardziej popularna. Na co dzień delikatna, wrażliwa, skromna - całkiem inna niż serialowa komisarz Alicja, policyjny psycholog. Wie, że o tym, co właśnie dzieje się w jej życiu, marzą tysiące dziewcząt. Wkrótce zagra główną rolę w "Poskromieniu złośnicy" na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, chociaż na co dzień pracuje w tym mieście w Teatrze Nowym. Jest warszawianką, uwielbia chodzić do kina i do teatru, lubi czytać, mówi biegle po angielsku, grywa w tenisa, maluje butelki...

Obiecuje, że w trakcie rozmowy w dzisiejszej E-MISJI będzie całkowicie szczera i odpowie na każde pytanie. Zapraszamy na 13.00 do tv.interia.pl.

Dowiedz się więcej na temat: TVP 2 | marzenia | komisarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje