Reklama

Reklama

Niebanalne życzenia bożonarodzeniowe!

Święta Bożego Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami... Czy kartki świąteczne już kupione? Lista adresatów zrobiona? Najserdeczniejsze myśli i życzenia zebrane?

Nie?! Brakuje ci pomysłu? Nie martw się! Poradzimy coś! Nie jesteś jedynym, kto ma kłopot z oryginalnymi, głębokimi życzeniami. Każdy ma różne sprawy na głowie, przez co trudno spokojnie zastanowić się nad treścią kartek świątecznych.

Reklama

Najważniejsze, by podejść indywidualnie do odbiorców naszej szczególnej korespondencji. Przypomnijmy sobie coś związanego z tą osobą, jak wygląda jej codzienne życie, co lubi, o czym marzy... Potem zatytułujcie ciepło pocztówkę i napiszcie życzenia, które trafią z serca do serca. Nie muszą to być wielkie, patetyczne słowa - w prostocie sekret się kryje. Jeśli ktoś pragnie zwiedzać świat, to życzcie mu podróży! Jeśli ktoś chce zostać strażakiem, niech życzenie takie zobaczy! Musimy pamiętać, że nie wysyłamy kartki świątecznej do anonimowego adresata, ale do ludzi bliskich, którym wraz z kolorową okładką pragniemy przesłać waszą szczerą pamięć! Warto ominąć sztuczne, typowe wierszyki, których zwykle dostajemy mnóstwo... Są one masowo odbierane i masowo zapominane.

Jeśli szukacie inspiracji lub weny, może komuś pomogą te oto życzenia:

• W tę noc - Bożego Narodzenia wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko uwierzyć, a zobaczy się cuda! Z tej też okazji składam Ci najserdeczniejsze życzenia cierpliwości, pokoju ducha i odnowienia wewnętrznego poczucia, że jesteś kimś naprawdę wyjątkowym.

• Nadchodzi czas, gdy milkną wszystkie spory; gdy choinka rozświeca ciemne kąty; gdzie twarze ludzi zmieniają się uśmiechem...
Życzę Ci, aby Maleńki Chrystus narodził się w Tobie na nowo! Niech twoja dusza i ciało otworzą się na światło miłości i ufności.

• Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego z całym szacunkiem i oddaniem życzę Ci wyzwolenia od nienawiści, egoizmu, zniewoleń. Pamiętaj też, że zasługujesz na prawdziwe, pełne radości i poczucia bezpieczeństwa życie! Niechaj te święta będą pełne Miłości dla Ciebie i Twoich najbliższych.

• Czasem może się wydawać, że nic nas już nie zaskoczy; że koleje losu potoczyły się dla nas niczym wyrocznia; albo że wszystkiego już doświadczyliśmy... A święta to tylko cień wspaniałej, bogatej w radość i spontaniczność przeszłości.
BÓG SIĘ RODZI!!
Radujmy się, zamiast smucić! Nic nie jest bez znaczenia, nic nie dzieje się tylko przez przypadek! Boże Narodzenie to czas zmian, cudów i nadziei, ale jeden jest warunek - NIE ZABIJAJMY RADOŚCI i potrzeby dzielenia się miłością. Gdy otworzysz szeroko swe serce i zaprosisz do szczęścia swych wrogów, świat Twój rozbłyśnie na nowo wszystkimi barwami!

• Boże Narodzenie to czas cudów! Życzę ci, wiary, miłości i odwagi! Byś każdego dnia umiał odnajdywać w sobie cuda. Byś nie bał się dążyć za własnymi potrzebami i marzeniami, każdy bowiem jest powołany do szczęścia i rozwoju ducha!

• Życzę ci, spokoju i ufności. Każdy ma prawo do potknięć i upadków, ale trzeba z dojrzałością i optymizmem powstawać każdego dnia, tak by Twoje życie stawało się świadectwem - namacalnym dowodem istnienia Miłości na ziemi. Wszystkiego Najlepszego!

• W dzień Bożego Narodzenia życzę ci, wiecznej radości i pogody ducha. Niech twoje egzystowanie będzie na służbę drugiemu człowiekowi. Niechaj twoje poglądy, myśli i refleksje śmiało i dumnie ubogacają serca twoich bliskich oraz niechaj światło optymizmu, jakie się w Tobie świeci nigdy nie zgasło.

• W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia życzę ci, byś umiał odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach; byś szukał ciepło i nadzieję, i byś zagłębiał się w to, co ubogaca i rozwija. Staraj się z pokorą wchodzić w kolejne etapy twojego życia, byś nie przegapił ważnych i cudownych Znaków Miłości.

• Z okazji świat Bożego Narodzenia życzę ci, abyś zawsze otoczony był przyjaciółmi! Nie - znajomymi, kolegami, ale prawdziwymi przyjaciółmi, którzy kochają cię takim, jakim jesteś! Z wszelkimi niedociągnięciami i dziwactwami. Dawaj im siebie w całości, bez udawania! Najważniejsza jest twojej autentyczność!

Dowiedz się więcej na temat: kartki | serce | światło | myśli | Boże Narodzenie | świat | narodzenie | święta | życzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje