Reklama

Polski Shawn Mendes podbija świat! Rozmowa z dziennikarką Polsatu Katarzyną Zdanowicz

"Takich ludzi powinno się brać na Eurowizję" - komentują jego piosenkę nie tylko fani z Polski, ale całego świata. Swoim utworem do ścieżki dźwiękowej "365 dni: Ten dzień" Oskar Cyms pokonał w rankingach Eda Sheerana, Camilę Cabello i znalazł się obok Harrego Styles'a. Czym zajmował się przed niespodziewanym wybuchem popularności? Jak teraz wygląda jego życie i jakie ma plany na przyszłość? O tym wszystkim opowiedział dziennikarce Polsatu, Katarzynie Zdanowicz w najnowszym odcinku "Zdanowicz. Pomiędzy wersami". Całe nagranie obejrzysz poniżej.

Kim jest Oskar Cyms?

Oskar Cyms to piosenkarz, który dopiero zyskuje popularność na polskiej i światowej scenie muzycznej dzięki utworowi do ścieżki dźwiękowej "365 dni: Ten dzień". Zanim zasłynął z hitu "My girl", publikował swoje covery i utwory na platformie TikTok, gdzie zgromadził dużą liczbę fanów. Na co dzień studiuje na kierunku informatyka i ekonometria . Aktualnie mieszka w Sopocie, jednak pochodzi z niewielkiego miasta Nowe w województwie kujawsko-pomorskim. Ma starszą siostrę.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Reklama

Trzecie miejsce na świecie! Oskar Cyms swoim hitem pokonał już największe gwiazdy

W podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" Oskar Cyms opowiedział Katarzynie Zdanowicz o tym, jak zaczęła się jego kariera. Nie spodziewał się tego, że utwór tak spodoba się odbiorcom na całym świecie. W aplikacji Shazzam piosenka "My girl" znalazła się w ścisłej czołówce - tym samym pokonała w rankingach Eda Sheerana, Camilę Cabello i znalazła się obok Harrego Stylesa.

Stworzył hitowy utwór do "365 dni". Zaczynał w chórze kościelnym

Na początku swojej twórczości Cyms śpiewał w zespole kościelnym. Był jego członkiem przez około 4-5 lat. Piosenkarz wyznaje, że rozstał się już z członkami zespołu, jednak w małych miejscowościach taki rodzaj twórczości to często jedyna możliwość rozwoju muzycznego. Dodaje, że spotkał się również ze sporą krytyką płynącą od rówieśników, która była zwiazana z jego pasją. Spowodowało to, że na chwilę przystopował ze śpiewaniem. Szybko jednak do niego powrócił, a ta sytuacja umocniła jego psychikę i uodporniła na hejt.

"OK Boomer!" Co jest ważne dla młodych? - Oskar Cyms odpowiada

Co jest istotne dla młodych? Czym kierują się w życiu? Katarzyna Zdanowicz zadała takie pytania Oskarowi, jako przedstawicielowi najmłodszego pokolenia. - Organizacja siebie - robienie tego co się kocha, realizacja swoich planów i marzeń, bycie wolnym człowiekiem, odchodzenie od schematów - te wartości wymienia Oskar.

Cały odcinek obejrzysz tutaj:

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami" 


Oskar Cyms - My Girl tekst piosenki - Teksciory.pl (interia.pl)


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy