Przyjaciółka "żon Warszawy": "Tam zobaczyłam ten wielki, inspirujący świat"

Estera Oramus

Opracowanie Estera Oramus

Gościnią kolejnego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest Anna Wrońska, która od piętnastu lat rozwija swoją karierę zawodową w branży mody luksusowej. Z Igorem Nowińskim przyjaciółka "żon Warszawy" rozmawiała m.in. na temat mody, luksusu, swojej książki oraz relacji z innymi uczestniczkami programu "The Real Housewives. Żony Warszawy".

Anna Wrońska w programie "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"
Anna Wrońska w programie "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"INTERIA.TV

Anna Wrońska - kim jest przyjaciółka "żon Warszawy"?

Anna Wrońska to przyjaciółka Housewives, która od piętnastu lat rozwija swoją karierę w branży mody luksusowej. Jest autorką e-booków oraz podcastów dotyczących biznesu w modzie, rozwoju kariery i niezależności finansowej kobiet. Pasjonuje się podróżami i pięknymi, luksusowymi miejscami. Wierzy w manifestowanie marzeń i afirmację. Prywatnie jest żoną rapera Jurasa i mamą trzyletniego Oriona. Swoją karierę w branży mody rozpoczęła już w wieku 18 lat. Opowiada:

Kiedy miałam 18 lat, dostałam swoją pierwszą wymarzoną pracę. Zostałam ekspedientką w butiku Armaniego. Jednocześnie uczyłam się w college’u i pracowałam jeszcze w japońskiej restauracji na Richmond, by się utrzymać

"Media interesowały mnie od dziecka". Anna Wrońska w "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"

W rozmowie z Igorem Nowickim, prowadzącym podcast  "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" Anna Wrońska przyznała, że od zawsze interesował ją show-biznes. Tłumaczy, że od dziecka miała marzenie, by realizować się właśnie w mediach:

Zawsze patrzyłam na ten budynek Polsatu, w ktorym teraz siedzimy, i sobie myślałąm - chciałabym wejść do środka. To było takie dziecięce marzenie. Ja wtedy pasjonowałam się wszystkimi formatami, które polegały na wywiadach. Wychodziłam z pokoju żeby mnie rodzice nie słyszeli, włączałam telewizor i oglądałam. Poźniej mój brat założył nam kablową telewizję, gdzie odkryłam kanał Fashion TV. Tam zobaczyłam ten wielki, inspirujący świat mody - pokazy Armaniego, Chanel, Karl Lagerfeld
dodaje przyjaciółka "żon Warszawy"
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas