Reklama

5 sekretów telefonów komórkowych

Niezależnie od tego czy uwielbisz korzystanie z telefonu komórkowego czy go nienawidzisz, jedno jest pewne: telefony są potrzebne. Ułatwiają pracę, przydają się w domu i na wakacjach, ułatwiają kontakt z bliskimi. Jednak zdarzają się chwile, kiedy masz dość swojego telefonu komórkowego. Kable się przecierają, głośniki psują, ładowarka nie chce działać. Poznaj kilka prostych funkcji, które ułatwią korzystanie oraz poprawią ogólną wydajność telefonu.

Podstawka

Ile razy w trakcie spotkania z przyjaciółmi przypomina ci się, że masz fajny filmik do pokazania. To zawsze denerwujące, kiedy próbujesz wszystkim pokazać ekran. W takim momencie potrzebujesz podstawki. Sięgnij po swoje okulary przeciwsłoneczne. Ułóż okulary do góry nogami na płaskiej powierzchni, skrzyżuj zauszniki i w tak przygotowanej podstawce umieść telefon.

Tani głośnik

Jeśli twój telefon posiada słaby głośnik i często będąc w domu go nie słyszysz wypróbuj poniższą sztuczkę. Umieść telefon w misce ceramicznej lub szklanej. Kiedy zadzwoni na pewno go usłyszysz.

Reklama

Zastępczy rysik do telefonu

Rysiki do telefonu to świetny wynalazek do bezbłędnego pisania ale często mają tendencję do gubienia się. Aby zrobić zastępczy rysik, weź zwykły ołówek lub długopis i owiń końcówkę folią aluminiową. Gotowe.

Naprawa kabli

Po pewnym czasie wszystkie kable zaczynają się przecierać. Jeśli kabel od ładowarki do telefonu zaczyna się rozpadać wypróbuj tę prostą sztuczkę. Owiń pęknięte miejsce kilka razy taśmą klejącą, aż przewód będzie zabezpieczony. Następnie wzmocnij taśmę zaplatając sznurek wokół kabla.

Tania lampka nocna

Połóż telefon na płasko. Włącz latarkę w telefonie. Postaw na telefonie butelkę wypełniona wodą. W tak prosty sposób przygotujesz lampkę nocną.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telefon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy