Reklama

Reklama

Genialny trik na mycie płytek

Dokładne czyszczenie płytek podłogowych dla wielu z nas stanowi spory problem. Jak wyczyścić taką podłogę, by nie pozostawić na niej smug i pozbyć się całego brudu? Znana TikTokerka podzieliła się z widzami swoim niezawodnym i prostym trikiem.

Azure MacCannell, bo tak nazywa się TikTokerka, podpowiada w internecie, jak szybko i skutecznie doprowadzić dom do idealnego porządku. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo pomocnych filmików, dzięki którym w większości przypadków bez większych problemów i nakładów finansowych doprowadzimy nasz dom do perfekcyjnej czystości.

Kobieta niedawno podzieliła się trikiem, dzięki któremu podłoga z płytek jest idealnie czysta i odtłuszczona. Co ciekawe - Azure odkryła tę metodę zupełnie przypadkiem, kiedy nieostrożnie wylała na swoją podłogę odtłuszczacz. To właśnie ten magiczny składnik, zdaniem Azure, sprawi, że podłoga i fugi będą perfekcyjnie czyste.

Reklama

Specyfik należy nanieść na podłogę i poczekać przez około minutę. Następnie powierzchnię trzeba przetrzeć mopem. Tiktokerka twierdzi, że odtłuszczacz nie niszczy podłogi, a ponadto jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt. 

Czytaj także: Jak i czym myć podłogi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mycie podłogi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama