Reklama

Reklama

Genialny trik z żyletką. Przyda się w każdej łazience

Pewna TikTokerka postanowiła zdradzić swój patent na szybkie czyszczenie płytek w łazience. Jej nagranie bije rekordy popularności, ale nie każdy jest przekonany, że użycie żyletki to dobry pomysł.

Dla wielu osób TikTok to kopalnia nie tylko zabawnych nagrań, ale także porad i inspiracji. Kobiety chętnie dzielą się tam swoimi prostymi, szybkimi i tanimi sposobami na sprzątanie.

Tak też zrobiła TikTokerka Tera . Za pomocą mediów społecznościowych pokazała, że do czyszczenia łazienki używa... żyletki. Kobieta stwierdziła, że idealnie nadaje się ona do usuwania zabrudzeń z płytek.

Na nagraniu widać, jak za jej pomocą ściera osad. Chociaż na pierwszy rzut oka płytki wydają się czyste, to żyletka skutecznie pozbyła się zabrudzeń z mydła. "To, że nie widać brudu, nie znaczy, że go nie ma" - tak skomentowała to TikTokerka. 

Nagranie zostało obejrzane prawie osiem milionów razy. Niektórzy internauci nie mogli uwierzyć, że w taki sposób można usunąć zabrudzenia. Inni jednak mieli nieco odmienne zdanie. 

Reklama

Twierdzą, że Tera wcale nie usuwa osadu z mydła tylko bezbarwną powłokę płytek. Kobieta opublikowała kolejne nagranie, na którym pokazała, że osad schodzi nawet za pomocą paznokcia. W ten sposób chciała przekonać innych, że jej metoda rzeczywiście jest skuteczna.

Czy metoda TikTokerki was przekonuje? Spróbujecie tego w domu?

Czytaj więcej:

Marzysz o świeżym pieczywie? Wykorzystaj patent z jabłkiem!

Jak pielęgnować storczyki?

Włóż skórkę po cytrynie do zmywarki. Co się stanie?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: czyszczenie łazienki | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje