Reklama

Reklama

Jak skutecznie ukryć cienie pod oczami? Oto prosty trik z TikToka

Nieprzespana noc, genetyka, stres. Czynników, które wpływają na powstawanie cieni pod oczami jest wiele, a nawet najdroższy krem nie zawsze jest w stanie je zniwelować. Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się banalnym i skutecznym trikiem, który pomaga ukryć cienie pod oczami.

Choć nie wszyscy są przekonani do treści publikowanych w popularnej aplikacji TikTok, czasami przeglądając ją, można trafić na naprawdę przydatne porady dotyczące np. pielęgnacji twarzy. Jednym z popularnych ostatnio hitów, które wzbudzają zainteresowanie użytkowników aplikacji, jest trik dotyczący niwelowania cieni pod oczami.

Trik z TikToka na ukrycie cieni pod oczami

Jak się okazuje, do wprowadzenia w życie tego skutecznego sposobu na zniwelowanie cieni pod oczami, wystarczy użyć dwóch kosmetyków do makijażu. Dzięki nim dodatkowo rozświetlisz spojrzenie i uzyskasz efekt liftingu twarzy. Te produkty prawdopodobnie masz już w swojej kosmetyczce.

Reklama

Jeśli płynny róż połączysz z odrobiną korektora, możesz skutecznie zamaskować tak zwane worki oraz cienie pod oczami, ale też dodać spojrzeniu naturalnego blasku i uzyskać efekt liftingu.

Jak to zrobić? Zobacz na poniższym filmiku.

Zobacz także:

Jak rozjaśnić włosy na twarzy?

Jak zatamować krwawienie po goleniu?

Depilacja wąsika. Co robimy nie tak?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jak ukryć cienie pod oczami | worki pod oczami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy