Reklama

Reklama

Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

Jeśli nie udało ci się zgubić kilku dodatkowych kilogramów przed rozpoczęciem karnawału – nie martw się. Wystarczy, że weźmiesz przykład z gwiazd, szczególnie tych, które nie noszą rozmiaru XS. Jeżeli nie masz już czasu na rozpoczęcie diety (karnawał kończy się 13 lutego, zakładamy więc, że nie zdążysz spektakularnie schudnąć) – wybierz się na przemyślane zakupy. Czego warto szukać przed imprezą lub balem? Same zobaczcie!

34-letnia Kelly Brooke, brytyjska prezenterka, modelka i aktorka, postawiła na czerń. Sięgająca przed kolano dopasowana sukienka z jednej strony podkreśla krągłości (i fantastyczne nogi aktorki), z drugiej - maskuje fałdki na brzuchu i w okolicach talii. Dodatkowym atutem sukienki jest odsłonięty dekolt, który przyciąga wzrok (Kelly chętnie osłania biust pozując do katalogów z ekskluzywną bielizną) i odwraca uwagę od tych partii ciała, które powinny zostać zasłonięte.

Reklama

Na to uważaj!

"Dopasowana" nie znaczy "obcisła". Czym się różnią? Dopasowane sukienki podkreślą twoją sylwetkę, obcisłe sprawią, że niechciany tłuszczyk zostanie wyeksponowany (pomyśl o obcisłych satynowych sukienkach, w których widać dosłownie każdy wałeczek). Dobieraj kreacje w swoim rozmiarze - za duże cię pogrubią, a za małe odsłonią wszystkie niedoskonałości, które próbujesz ukryć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje