Reklama

Reklama

​Robaki w batonie Anny Lewandowskiej

Mieszkanka Wyszkowa w województwie mazowieckim znalazła w batonie Anny Lewandowskiej... robaki. Sytuację natychmiast opisała w mediach społecznościowych. Jak sprawę skomentował producent batonów?

"W Lidlu w Wyszkowie produkty Pani Ani Lewandowskiej są z robakami" - wpis o takiej treści pojawił się na Facebooku. Jego autorka udokumentowała osobliwe znalezisko zdjęciami, na których pokazuje opakowanie batonika marki "Foods by Ann" należącej do Anny Lewandowskiej. Na kolejnym zdjęciu widać też znajdujące się też wewnątrz opakowania robaki. Po kilku dniach post przestał być widoczny na Facebooku - autorka zdecydowała się na jego usunięcie lub zmieniła ustawienia tak, by był on widoczny wyłącznie dla najbliższych znajomych.

Jak przyznała pani Aleksandra, w sklepie odmówiono przyjęcia reklamacji.

Reklama

Pod postem nie brakuje pełnych obrzydzenia komentarzy, a także historii o tym, co inni internauci znajdowali w tych produktach. Wielu użytkowników zwraca też jednak uwagę, że wina za znajdujące się w batonie robaki nie leży po stronie samej Lewandowskiej  - winny może być producent lub sklep, który niewłaściwie przechowywał produkty, albo zbyt długo wystawiał je na półkach.

Jak wynika z dyskusji pod postem, pani Aleksandra nie poprzestała na opublikowaniu zdjęć na Facebooku. Wysłała też prywatną wiadomość do samej Ani Lewandowskiej. Nie wiadomo niestety, czy popularna trenerka odpowiedziała na korespondencję.

W oświadczeniu, jakie producent batonów przesłał do naszej redakcji kilka dni po publikacji czytamy:

Szanowni Państwo,

Chcemy Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dokonujemy zakupów z potwierdzonych źródeł dostaw, używamy detektorów na wypadek występowania ciał obcych w surowcach, stosujemy systemy bezpieczeństwa żywności HACCP oraz BRC. Nie ma zatem możliwości, by do zanieczyszczenia larwami doszło na etapie produkcji. Zarówno nasze zakłady produkcyjne, jak i powierzchnie magazynowe przechodzą okresowe audyty, posiadamy prewencyjny system zabezpieczeń potwierdzony niezbędnymi zaświadczeniami i międzynarodowymi certyfikatami, a na co dzień współpracujemy z profesjonalnymi firmami z branży DDD.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Foods by AnnJak wy oceniacie to zamieszanie?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje