Sokoliki Cup: Inicjatywa Sokołowa nabiera coraz większego rozmachu

Sokoliki to produkty, które zna większość dzieci w Polsce. Obecnie ich producent, firma Sokołów, proponuje najmłodszym nie tylko smaczny posiłek, ale chce inspirować do uprawiania sportu.

Prezentacja partnera

Promowanie aktywności fizycznej i rozwijanie pasji młodzieży to misja Akademii Sokolika, programu uruchomionego przez markę Sokołów. W ramach tej inicjatywy 11 czerwca odbędzie się finał Turnieju Piłkarskiego Sokoliki Cup na Stadionie Legii w Warszawie.

Dla miłośników piłki nożnej oraz dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie czas z rodziną, ten event stanowi doskonałą okazję na zaplanowanie weekendowego wyjścia. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a uczestnicy będą mieli okazję podziwiać młode talenty, które będą rywalizować o tytuł najlepszej drużyny.

Weekend z gwiazdą piłki nożnej i mnóstwo atrakcji

Inicjatywa Sokołowa nabiera coraz większego rozmachu. W ubiegłorocznej edycji Akademii wzięło udział blisko 1700 młodych sportowców. W tym roku głównym organizatorem wydarzenia jest Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a partnerem Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Sokołów jako główny sponsor ufundował stroje, sprzęt, nagrody i poczęstunek dla zawodników.

Sokołów zadbał też o pozyskanie ambasadora Akademii Sokolika. Jest nim Łukasz Fabiański były bramkarz Legii Warszawa, zdobywca tytułu piłkarza roku w plebiscycie Piłki Nożnej w 2018, zawodnik angielskich klubów Arsenalu i obecnie West Ham United . Wraz z popularnym piłkarzem Akademia Sokolika, angażuje się nie tylko w popularyzację sportu, ale również w działania edukacyjne. W trakcie trwania wydarzenia odbędzie się próba pobicia rekordu Polski w największej lekcji piłki nożnej na murawie stadionu, do której może dołączyć każdy chętny.

Ale to nie wszystko. Wydarzenie uatrakcyjnią występy polskich artystów - Ignacego i Natalii Zastępy, pokazy cheerleaderek oraz Tomasz Leśniak, kucharz Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Atrakcje dla dzieci i dorosłych obejmują również Turniej piłkarzyków stołowych, skimboarding, piłkarską miotłę i jazdę monster truckiem. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli szansę wygrać nagrody związane z Akademią Sokolika, a także talony na hot-dogi, kiełbaski i napoje.

Sokołów pomaga rozwijać talenty nie tylko piłkarskie

Akademia Sokolika to jednak więcej niż tylko turniej Sokoliki Cup. Program zaprasza młodych ludzi do rozwijania swoich umiejętności i zdolności na różnych polach, oferując na przykład eventy z Marcinem Gortatem - Gortat Campy. Podczas nich słynny koszykarz prowadzi warsztaty z młodymi adeptami tej dyscypliny, a spotkania odbywają się w kilkunastu miejscach w Polsce. 

Program patronuje także innym sportowym wydarzeniom, takim jak Rowerowe Wiosny z Radiem Zet oraz Projekt Zima, Projekt Plaża.

Sokołów nie zapomina również o młodych kucharzach - Akademia Sokolika oferuje możliwość rozwijania umiejętności kulinarnych pod okiem najlepszych szefów kuchni na warsztatach kulinarnych. To doskonała okazja, by każdy, niezależnie od wieku, mógł wygrać interesujące nagrody podczas licznych eventów, konkursów i zabaw. Warto wspomnieć, że Sokołów jest sponsorem programu Masterchef Junior i wspiera edukację najmłodszych w zakresie świadomego odżywiania, a także niemarnowania żywności.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy