Reklama

Reklama

Sztuka w szkle

Finałowa trójka konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2010 wybrana!

Znamy laureatów Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2010. Po obradach jury najlepsze w tegorocznej edycji okazały się projekty Retrospectare, Bombay Sapphire Soul oraz Sapphire Fusion.

Bombay Sapphire inspiruje

Piąta edycja konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodych projektantów. Do rywalizacji zgłosiło się 40 designerów. Zaprojektowali oni niezwykłe kieliszki koktajlowe, które zostały poddane ocenie jury. W finałowej trójce znalazły się projekty Retrospectare Eweliny Madej i Arkadiusza Banasia z ASP we Wrocławiu, Bombay Sapphire Soul Aleksandry Kuczyńskiej z ASP we Wrocławiu oraz Sapphire Fusion Agnieszki Kosek z ASP w Katowicach.

Reklama

TOP 10 konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2010

W wyniku głosowania jury wyłoniono także TOP 10 konkursu. Wśród wyróżnionych prac znalazły się następujące projekty: Retrospectare (Ewelina Madej i Arkadiusz Banaś z ASP we Wrocławiu), Bombay Sapphire Soul (Aleksandra Kuczyńska z ASP we Wrocławiu), Sapphire Fusion (Agnieszka Kosek z ASP w Katowicach), Early Leaf (Małgorzata Pieczenko z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy), Upside Down (Ewa Sendecka z ASP w Krakowie), Balance (Jan Godlewski z ASP w Warszawie), WLFLR (Wojciech Zborowski z ASP w Gdańsku), Sweet Victory (Katarzyna Molicka z ASP w Katowicach), Root (Jacek Majewski z ASP w Krakowie), Kropla (Ewa Ludko z ASP we Wrocławiu). Najlepsza dziesiątka weźmie udział

w głosowaniu publiczności. Internauci, nie tylko pasjonaci designu, będą mogli zaangażować się w konkurs i wybrać swojego faworyta. Projekt, który zdobędzie najwięcej wirtualnych głosów, otrzyma Nagrodę Publiczności. Już wkrótce rusza głosowanie!

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje