Reklama

Reklama

Wiosenne odświeżanie ze SteaMaster

Otwórzmy szeroko okna, przewietrzmy mieszkanie po zimie i bierzmy się za porządki! Wiosna to idealny czas, aby przejrzeć zawartość szafy, odświeżyć zasłony i firany czy tapicerowane sofy. Jak poradzić sobie z wiosennymi porządkami? Zatrudnić do pomocy… prasowacz parowy SteaMaster!

To rewolucyjne urządzenie dla każdego, kto nie tylko nienawidzi prasować, ale także ceni sobie wygodę i czas. SteaMaster przede wszystkim eliminuje wszystkie wady prasowania zwyczajnym żelazkiem tj. przypalenia, zagniecenia czy zmorę ciągłego stania przy desce. Ponadto służy jako sprzęt do odświeżania tapicerowanych mebli, kanap czy pluszowych zabawek dziecka.  Oto lista obowiązków z których tej wiosny wyręczy nas prasowacz parowy SteaMaster!

1. Prasowanie

Zastosowanie pary wodnej powoduje wyprasowanie nie tylko bawełnianych koszulek, ale także dżinsu, jedwabiu, lnu czy syntetyków w mgnieniu oka. SteaMasterem prasuje się średnio 5 razy szybciej niż za pomocą tradycyjnego żelazka. Para wodna wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje jej włókna, jednocześnie nadając jej odpowiednią formę. Prasowacz parowy nie niszczy ani nie nabłyszcza naszych ubrań. Możemy zatem czuć się bezpiecznie, używając go na wszystkich materiałach. SteaMaster sprawdzi się także na tkaninach z naszytymi aplikacjami, guzikami, marszczeniami czy falbanami, które są problematyczne przy tradycyjnym prasowaniu.

Reklama

2. Odświeżanie okryć wierzchnich

Prasowaczem parowym nie tylko wyprasujemy, ale także odświeżymy części garderoby, których zazwyczaj nie pierzemy po jednym założeniu tj. zdobioną sukienkę, marynarkę, kurtkę czy płaszcz. Ponadto SteaMaster usunie wszystkie nieprzyjemne zapachy i "wyparuje" ubranie, tak by wyglądało jak nowe. Do odświeżania okryć z dłuższym włosem np. wełnianych płaszczy, na końcówkę steamera możemy nałożyć specjalną szczotkę, która dodatkowo je wyczesze.

3. Prostowanie firan i zasłon

SteaMaster sprawdzi się także do prasowania firan i zasłon, które ciężko wyprostować tradycyjnym żelazkiem. Wystarczy, że powiesimy je na karniszu, delikatnie naciągniemy tkaninę i przykładając do niej końcówkę steamera, będziemy przeciągać dokładnie po materiale.

4. Odświeżanie tapicerowanych mebli i kanap

Prasowacz parowy posłuży do przywrócenia świeżości tapicerowanych mebli, kanap czy sof. Para wodna dotrze nawet do najbardziej niedostępnych miejsc, dodatkowo usuwając z nich bakterie i roztocza. SteaMaster nie tylko odświeży meble, ale także pozwoli pozbyć się z nich nieprzyjemnych zapachów. Do ich parowania możemy użyć wody zapachowej np. różanej lub pomarańczowej, która dodatkowo zostawi na tkaninach słodki zapach. Aby prasowanie parą było jeszcze bardziej skuteczne, do dyszy możemy przymocować nakładkę szczotkującą. 

5. Usuwanie bakterii i roztoczy z sypialni

Para wodna skutecznie usunie także bakterie i roztocza, które zadomowiły się w materacach, kocach, kołdrach, poduszkach czy śpiworach. Dzięki temu SteaMaster zadba o nasz zdrowy i spokojny sen. Parowacz to urządzenie, które ułatwi funkcjonowanie, a także zadba o zdrowie osób cierpiących na alergię.

6. Dezynfekowanie pluszowych zabawek

Prasowacz parowy idealnie nadaje się do dezynfekcji pluszowych zabawek. Tradycyjne środki czyszczące mogą być szkodliwe, a co za tym idzie, z łatwością mogą przedostać się do organizmu dziecka. Wysoka temperatura pary wodnej steamera sprawi, że pluszowe misie nie tylko odzyskają dawną świeżość, ale są też całkowicie zostaną oczyszczone z bakterii.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy