Reklama

"Dziewczyny z polskiego Instagrama to szablonowa robota". Żona Warszawy szczerze o medycynie estetycznej w Polsce

Gościnią drugiego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest Anita Kuś-Munsanje. Z Igorem Nowińskim "żona Warszawy" rozmawiała m.in. na temat mody, medycyny estetycznej czy relacji z innymi uczestniczkami programu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Okazuje się, że według Anity medycyna estetyczna, którą wykonuje się w Polsce, znacząco rożni się standardem od tej praktykowanej poza granicami naszego kraju.

"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"

Podcast "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. - Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom telewizji - tłumaczy Igor Nowiński, prowadzący podcastu.

Zobacz również: Anita Kuś Munsanje - kim jest bohaterka show Real Housewives Warszawa

Reklama

Anita Kuś-Munsanje: kim jest?

Anita Kuś-Munsanje to Polka, ale większość swojego dorosłego życia spędziła w Irlandii. Pochodzi z Jasła. Mąż Anity ma korzenie zarówno irlandzkie, jak i zambijskie, dlatego ich rodzina jest połączeniem różnych kultur, temperamentów i języków. Razem prowadzą największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie, ale od wybuchu pandemii mieszkają w Warszawie. Zdecydowali się na ten krok, aby ich dzieci miały okazję poznać polską kulturę, doskonalić język i spędzać czas z rodziną. Anita jest pasjonatką mody i ekspertką w tej dziedzinie, a swoją wiedzą na temat mody chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Zobacz również: "The Real Housewives" - kim są uczestniczki tego kultowego reality show?

Anita Kuś-Munsanje o medycynie estetycznej w Polsce: "Pasek Gucci na twarzy, żeby było widać pieniądze"

W podcaście wideo  "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" Anita wypowiedziała się na temat polskiego rynku medycyny estetycznej. Jak twierdzi, w Polsce na twarzy kobiety po zabiegach musi być widać fakt, że je przeprowadziła i wydała na nie duże pieniądze:

"The Real Housewives. Żony Warszawy" można oglądać w każdą środę o 20:05 w telewizji Polsat oraz w Polsat Box 

Zobacz również: Magda Pyć-Leszczuk. Kim jest Czym się zajmuje?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy